לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 1 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 1 (ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה) יש 68 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית אילת/רציפים ומסתיים בת. מרכזית אילת/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 1 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה (68 תחנות)
הצגה על מפהצפה בכיוון
ת. מרכזית אילת/רציפים
צפה בלוח הזמנים המלא
דרבן/תרשיש
צפה בלוח הזמנים המלא
מלון לאונרדו פלזה/קיסר
צפה בלוח הזמנים המלא
מלון קיסר/לאונרדו פלזה
צפה בלוח הזמנים המלא
מלון דן פנורמה/תרשיש
צפה בלוח הזמנים המלא
קניון מול הים/דרבן
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך הערבה/שדרות התמרים
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות התמרים/שפיפון
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. מרכזית אילת/שדרות התמרים
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז רזין/מרכז הוכמן
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז רזין/אילות
צפה בלוח הזמנים המלא
אילות/ירושלים השלמה
צפה בלוח הזמנים המלא
אילות/לוס אנג'לס
צפה בלוח הזמנים המלא
לוס אנג'לס/סיני
צפה בלוח הזמנים המלא
שחמון/קטורה
צפה בלוח הזמנים המלא
ארגמן/דרך יותם
צפה בלוח הזמנים המלא
ארגמן/הצפצפה
צפה בלוח הזמנים המלא
ארגמן/חטיבת הנגב
צפה בלוח הזמנים המלא
חטיבת הנגב/דרך הגיא
צפה בלוח הזמנים המלא
הדובדבן/משעול אלון
צפה בלוח הזמנים המלא
הדובדבן/משעול אגוז
צפה בלוח הזמנים המלא
הדובדבן/בננה
צפה בלוח הזמנים המלא
האגס/משעול אתרוג
צפה בלוח הזמנים המלא
עין נטפים/משעול אשכולית
צפה בלוח הזמנים המלא
ששת הימים/עין נטפים
צפה בלוח הזמנים המלא
ששת הימים/עין יהב
צפה בלוח הזמנים המלא
עין יהב/עין עקב
צפה בלוח הזמנים המלא
עין יהב/דרך הרים
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך הרים/עין נטפים
צפה בלוח הזמנים המלא
עין נטפים/בני ישראל
צפה בלוח הזמנים המלא
עין נטפים/ששת הימים
צפה בלוח הזמנים המלא
החשמונאים/העמונים
צפה בלוח הזמנים המלא
החשמונאים/הלויים
צפה בלוח הזמנים המלא
החשמונאים/המדיינים
צפה בלוח הזמנים המלא
החשמונאים/כנענים
צפה בלוח הזמנים המלא
הנבטים/בני ישראל
צפה בלוח הזמנים המלא
הנבטים/המכבים
צפה בלוח הזמנים המלא
ששת הימים/האגס
צפה בלוח הזמנים המלא
איצטדיון רבין/ששת הימים
צפה בלוח הזמנים המלא
ששת הימים/דרך יותם
צפה בלוח הזמנים המלא
ששת הימים/יהושפט
צפה בלוח הזמנים המלא
דקר/חלילן
צפה בלוח הזמנים המלא
דקר/בתרן
צפה בלוח הזמנים המלא
דקר/גני קנדה
צפה בלוח הזמנים המלא
זהרון/משעול גיטרן
צפה בלוח הזמנים המלא
זהרון/מרכז עינת
צפה בלוח הזמנים המלא
החותרים/הסיגלית
צפה בלוח הזמנים המלא
הסיגלית/משעול דרדר
צפה בלוח הזמנים המלא
יהל/החותרים
צפה בלוח הזמנים המלא
יהל/נירית
צפה בלוח הזמנים המלא
תיכון בגין/הספורטאים
צפה בלוח הזמנים המלא
ששת הימים/הספורטאים
צפה בלוח הזמנים המלא
ששת הימים/כיכר חצרות
צפה בלוח הזמנים המלא
ברנע/ברק
צפה בלוח הזמנים המלא
רודד/גשרון
צפה בלוח הזמנים המלא
רודד/שדרות התמרים
צפה בלוח הזמנים המלא
מגן דוד אדום/שדרות התמרים
צפה בלוח הזמנים המלא
קמפוס אילת/המלחה
צפה בלוח הזמנים המלא
המלחה/חטיבת גולני
צפה בלוח הזמנים המלא
חטיבת גולני/ככר זאבים
צפה בלוח הזמנים המלא
חטיבת גולני/החורב
צפה בלוח הזמנים המלא
אילות/שדרות התמרים
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז רזין/מרכז הוכמן
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. מרכזית אילת/שדרות התמרים
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות התמרים/גן בנימין
צפה בלוח הזמנים המלא
קניון מול הים
צפה בלוח הזמנים המלא
מלון קיסר/לאונרדו פלזה
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. מרכזית אילת/הורדה
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 1
מתי מתחיל לפעול קו 1?
קו 1 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 1 מפסיק לעבוד?
קו 1 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 1?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 1 (ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה (ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה) הוא בסביבות ה-₪4.70.
יש תחנה של קו האוטובוס 1 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 1 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 1 של אגד (Egged) - ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה
קו 1 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 23:05
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
06:00 - 23:05
15 - 30
ב׳
06:00 - 23:05
15 - 30
ג׳
06:00 - 23:05
15 - 30
ד׳
06:00 - 23:05
15 - 30
ה׳
06:00 - 23:05
15 - 30
ו׳
06:00 - 16:30
15 - 30
ש׳
20:30 - 22:30
30
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל1 (מ ת. מרכזית אילת/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 1 (ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 1
תעריף הנסיעה ב1 (ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה) של אגד (Egged) הוא כ-₪4.70. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
1 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 1 היא ת. מרכזית אילת/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית אילת/הורדה.
קו 1 (ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 1. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 1.
קו 1 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 1 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 1 (ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 1 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 1 ב-ישראל