10 Γραμμή
Τζιτζιφιες - Χαλανδρι / Tzitzifies - Chalandri
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 10 τρόλεϊ (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 10 τρόλεϊ (Τζιτζιφιες - Χαλανδρι / Tzitzifies - Chalandri) έχει 47 σταθμούς αναχωρεί από Αφετηρια 10 (Τζιτζιφιεσ) - Tzitzifies και τερματίζει στο σταθμό Πλ. Χαλανδριου (Τερμα) - Pl. Xalandrioy (Terminal).
Επιλέξτε 10 τρόλεϊ σταθμούς παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Τζιτζιφιες - Χαλανδρι / Tzitzifies - Chalandri (47 στάσεις)
Αφετηρια 10 (Τζιτζιφιεσ) - Tzitzifies
Ισμημης - Ismhnhs
Επαμεινωνδα - Epameinonda
1η Κατσωνη - 1st Katsonh
2η Κατσωνη - 2nd Katsonh
Κεντρο Νεοτητος - Kentro Neotitos
Αθηνας - Athinas
Χρυσακη - Xrysakh
Σκρα - Skra
Στροφη Ν. Σμυρνης - Strofh N. Smyrnhs
Κυανους Σταυρος - Kyanoys Stayros
Εφεσου - Efesoy
Αγ. Σωστης - Ag. Sosths
Παντειος - Panteios
Γεφυρα - Gefyra
Ολυμπιακη - Olympiakh
Στ. Συγγρου-Φιξ / St. Syggroy-Fix
Αγ. Παντελεημων - Ag. Panteleimon
Αγ. Φωτεινη - Ag. Foteini
Κολυμβητηριο - Kolymbhthrio
Μετς - Mets
Σταδιο - Stadio
Εθνικο Ιδρυμα Ερευνων - Ethniko Idryma Ereynon
Πινακοθηκη - Pinakothikh
Ιλισια - Ilisia
Νοσοκ. Αλεξανδρα - Nosok. Alexandra
Πλ. Μαβιλη - Pl. Mavilh
Ιπποκρατειο - Ippokrateio
Αθηναιον - Athinaion
Αμπελοκηποι - Ampelokhpoi
Ζερβα - Zerba
Ερυθρος Σταυρος - Erythros Stayros
Γηροκομειο - Ghrokomeio
Κατεχακη - Katexakh
Σκαλακια - Skalakia
Φαρος - Faros
Παριτση - Paritsh
1η Αγ. Βαρβαρας - 1st Ag. Barbaras
2η Αγ. Βαρβαρας - 2nd Ag. Barbaras
Μαρουδα - Maroyda
Σερρων - Serron
Ακροπολεως - Akropoleos
Παπανικολη - Papanikolh
Σιδερα - Sidera
Πλ. Χαλανδριου - Pl. Xalandrioy
Χαιμαντα - Xaimanta
Πλ. Χαλανδριου (Τερμα) - Pl. Xalandrioy (Terminal)
10 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 10 τρόλεϊ;
10 ξεκινάει λειτουργία στις 05:15 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 10 τρόλεϊ;
10 σταματάει λειτουργία στις 22:50 τη Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 10 τρόλεϊ;
Πότε έρχεται η γραμμή Τζιτζιφιες - Χαλανδρι / Tzitzifies - Chalandri Τρόλεϊ; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Τζιτζιφιες - Χαλανδρι / Tzitzifies - Chalandri Τρόλεϊ που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 10 τρόλεϊ σταθμός κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 10 τρόλεϊ σταθμός.
Χάρτης γραμμής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 10 τρόλεϊ - Τζιτζιφιες - Χαλανδρι / Tzitzifies - Chalandri
Δρομολόγια γραμμής 10 τρόλεϊ
10 τρόλεϊ γραμμή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:15 - 22:50
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:15 - 22:50 | 15 - 25 |
Τρι | 05:15 - 22:50 | 15 - 25 |
Τετ | 05:15 - 22:50 | 15 - 25 |
Πεμ | 05:15 - 22:50 | 15 - 25 |
Παρ | 05:15 - 22:50 | 15 - 25 |
Σαβ | 05:15 - 22:50 | 20 - 30 |
Κυρ | 05:20 - 22:50 | 25 - 40 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τρόλεϊ Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 10 (από το Αφετηρια 10 (Τζιτζιφιεσ) - Tzitzifies), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων τρόλεϊ, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 10 (Τζιτζιφιες - Χαλανδρι / Tzitzifies - Chalandri) και παρακολουθήστε το τρόλεϊ καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
10 γραμμή τρόλεϊ ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 10 (Τζιτζιφιες - Χαλανδρι / Tzitzifies - Chalandri) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
10 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 10 τρόλεϊ είναι Αφετηρια 10 (Τζιτζιφιεσ) - Tzitzifies και η τελευταία στάση είναι Πλ. Χαλανδριου (Τερμα) - Pl. Xalandrioy (Terminal). 10 (Τζιτζιφιες - Χαλανδρι / Tzitzifies - Chalandri) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 10 έχει 47 σταθμούς και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 61 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 10 τρόλεϊ σταθμούς κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια τρόλεϊ για τη γραμμή 10 τρόλεϊ για το ταξίδι σας.
Γραμμή 10 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Τρόλεϊ
Παρακολουθήστε τη γραμμή 10 (Τζιτζιφιες - Χαλανδρι / Tzitzifies - Chalandri) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 10 τρόλεϊ ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τρόλεϊ και μην χάσετε ποτέ το τρόλεϊ σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε τρόλεϊ, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 10, στην Αθήνα
10 - Εναλλακτικές οδηγίες
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 14 - ΛΑΜΠΡΙΝΗ - Λ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ / LAMPRINI - L.ALEXANDRAS - GIROKOMEIO / LAMPRINI - L. ALEXANDRAS - GIROKOMEIO/ Πρόγραμμα
- 25 - ΣΤ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΙΛΙΟΝ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / ST.AG.ANTONIOS - ILION- KAMATERO/ Πρόγραμμα
- 12 - ΖΑΠΠΕΙΟ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ) / ZAPPEIO - PERISTERI (AG. IEROTHEOS)/ Πρόγραμμα
- 20 - Ν. ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΣΤΕΛΛΑ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ / N. FALIRO - KASTELLA - DRAPETSONA/ Πρόγραμμα
- 21 - ΝΙΚΑΙΑ - Π. ΡΑΛΛΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / NIKAIA - P. RALLI - OMONOIA/ Πρόγραμμα
- 19Β - ΜΟΥΣΕΙΟ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ (ΣΙΔΕΡΑ) (ΚΥΚΛΙΚΗ) / MOYSEIO - CHALANDRI (SIDERA)/ Πρόγραμμα
- 3 - N. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ - ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ - ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ / N. FILADELFEIA - ANO PATISIA - NEO PSYCHIKO/ Πρόγραμμα
- 4 - ΑΝΩ ΚΥΨΕΛΗ - ΑΓ. ΑΡΤΕΜΙΟΣ - ΣΤ. ΜΕΤΡΟ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ / ANO KYPSELI - AG. ARTEMIOS - ST. METRO AG. IOANNIS/ Πρόγραμμα
- 2 - ΑΝΩ ΚΥΨΕΛΗ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ / ANO KIPSELI - PAGKRATI - KAISARIANH/ Πρόγραμμα
- 1 - ΠΛ. ΑΤΤΙΚΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΜΟΣΧΑΤΟ / PLATEIA ATTIKIS - TZITZIFIES - MOSCHATO/ Πρόγραμμα
- 16 - ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / AG. IOANNIS RENTIS - PEIRAIAS/ Πρόγραμμα
- 6 - ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ - ΚΟΣΜΑΣ ΑΙΤΩΛΟΣ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ / IPPOKRATOUS - KOSMAS AITOLOS - N. FILADELFEIA/ Πρόγραμμα
- 19 - ΜΟΥΣΕΙΟ - ΣΤ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ (ΣΙΔΕΡΑ) / MOUSEIO - ST. CHALANDRIOU (SIDERA)/ Πρόγραμμα
- 15 - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ - ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ / PETRALONA - DIKASTIRIA - EL. VENIZELOU/ Πρόγραμμα
- 5 - ΛΑΜΠΡΙΝΗ - ΠΛ. ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΟΣ - ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ / LAMPRINI - PL. SYNTAGMATOS - TZITZIFIES/ Πρόγραμμα
- 18 - ΜΟΥΣΕΙΟ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ (ΜΕΣΩ ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ) / MOUSEIO - CHALANDRI (VIA ETHN.ANTISTASEOS)/ Πρόγραμμα
- 11 - ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ - Ν. ΠΑΓΚΡΑΤΙ - Ν. ΕΛΒΕΤΙΑ / ANO PATISIA - N.PAGKRATI - N. ELVETIA/ Πρόγραμμα
- 17 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / PEIRAIAS - AG. GEORGIOS/ Πρόγραμμα
- 24 - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΙΛΙΟΝ - ΣΤ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / PETROYPOLI - ILION - ST. AG. ANTONIOS/ Πρόγραμμα