קו 226
תל אביב-יפו←ברנר
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 226 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 226 (תל אביב-יפו←ברנר) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים ומסתיים במחנה תל נוף.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 226 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: תל אביב-יפו←ברנר (29 תחנות)
ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים
בית ספר הולץ/חיל השריון
צומת חולון
דרך השבעה/המכתש למזרח
דרך השבעה/הרצל
דרך השבעה/המלאכה למזרח
דרך השבעה/קפלן
צומת בית דגן
הרצל/קרן היסוד
הרצל/עין הקורא
הרצל/ינובסקי
ויצמן/המאה ואחד
קניותר/ויצמן
ת. מרכזית נס ציונה/ויצמן
הפקולטה לחקלאות
מכון וייצמן/הרצל
משטרה/הרצל
הרצל/טלר
ת. מרכזית רחובות/רציפים
טשרנחובסקי/לוי אשכול
הרצל/שדרות יעקבי
הרצל/מסעף כפר בילו
הרצל/הגליל
צומת בילו/כביש 40
כביש 40/מסעף בית חולים קפלן
צומת ברנר
גבעת ברנר/כביש 40
צומת מחנה תל נוף
מחנה תל נוף
שאלות ותשובות לגבי קו 226
מתי מתחיל לפעול קו 226?
קו 226 מתחיל לפעול ב-05:55 בראשון, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 226 מפסיק לעבוד?
קו 226 מפסיק לפעול ב-06:30 בראשון, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 226?
כדי לראות מתי קו תל אביב-יפו←ברנר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו תל אביב-יפו←ברנר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 226 (תל אביב-יפו←ברנר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס תל אביב-יפו←ברנר (תל אביב-יפו←ברנר) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 226 של אגד (Egged) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 226 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 226 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 226 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 226
קו 226 פועל בראשון, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 05:55 - 06:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:55 - 06:30 | 15 - 20 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:55 - 06:30 | 15 - 20 |
ה׳ | 05:55 - 06:30 | 15 - 20 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל226 (מ ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 226 (תל אביב-יפו←ברנר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 226
תעריף הנסיעה ב226 (תל אביב-יפו←ברנר) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
226 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 226 היא ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים והתחנה האחרונה היא מחנה תל נוף.
קו 226 (תל אביב-יפו←ברנר) פועל בראשון, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 226. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 226.
מעקב אחר קו האוטובוס 226 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 226 (תל אביב-יפו←ברנר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 226 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 226 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 55 - יהונתן/בן גוריון-רחובות<->עוקשי/גולדה מאיר-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 111 - תחנה תפעולית/חניון מלחה-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-3א
- 976 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 832 - מסוף בית שאן/איסוף-בית שאן<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ב
- 40א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->חטיבת כרמלי ד-חיפה-1כ/ לוח זמנים
- 90א - אסיף/הטנא-חיפה<->ולנברג/פרויד-חיפה-1א/ לוח זמנים
- 784 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->טכניון/הנדסה אזרחית-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 5 - גולן/נגב-קרית שדה התעופה<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-1ב/ לוח זמנים
- 42א - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->קרית הממשלה/לורך-ירושלים-2א/ לוח זמנים
- 541 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 94 - אורן/פיקא-חיפה<->בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 37 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 54 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#
- 72 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים
- 32 - יציאת אירופה/זורס-חיפה<->דרך צרפת/יצחק נדב-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 16 - מסוף קריית שרת-חולון<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 103 - הרב פרדס/מאיר בלבן-ירושלים<->האומן/ברעם-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 85 - עומר/שביל חשון-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 2 - הכלניות/הרקפות-רכסים<->בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 810 - מעגלי הרי''ם לוין/מבוא פתיה-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ס/ לוח זמנים