קו 243
נורדייה←נתניה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 243 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 243 (נורדייה←נתניה) יש 44 תחנות. מסלול הקו מתחיל במרגולין/שדרת המייסדים ומסתיים בשד. גיבורי ישראל/האומנות.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 243 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נורדייה←נתניה (44 תחנות)
מרגולין/שדרת המייסדים
שדרות נורדיה/החרות
5702/השושנים
צומת גנות הדר
צומת השרון לדרום
צומת פרדסיה
מרכז מסחרי
מרכז לבריאות הנפש לב השרון
החלוצים/הפרדסים
פלורנטין/החלוצים
פלורנטין/השיבולים
מרכז לבריאות הנפש לב השרון
כביש 562/כביש 5613
דרך לב השרון/האילן
דרך לב השרון/הגפן
שדרות יצחק רבין/שושנת העמקים
שדרות יצחק רבין/שושנת העמקים
שדרות יצחק רבין/שושן צחור
כביש 562/דרך לב השרון
שדרות הדקלים/562
שד. הדקלים/הורדים
הורדים/השקד
הארז/כליל החורש
אזור תעשיה קדימה
טיילת השרון הירוק
הדקל/הרימון
הדקל/התמר
הדקל/הנרקיס
הדקל/הרקפת
הדקל/הכלנית
דרך הלורד\אבני
קניון דרורים
מחלף דרור למערב
העצמאות/נרקיסים
הבנים/סמטת הורדים
הבנים/מרבד הקסמים
גן הבנים/הבנים
האלון/ההדרים
כפר נטר הצעירה
פארק תעשיות
בית חרושת טבע
שד. גיבורי ישראל/התרופה
שדרות גיבורי ישראל/הבונים
שד. גיבורי ישראל/האומנות
שאלות ותשובות לגבי קו 243
מתי מתחיל לפעול קו 243?
קו 243 מתחיל לפעול ב-22:00 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שבת
באיזו שעה קו 243 מפסיק לעבוד?
קו 243 מפסיק לפעול ב-23:45 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שבת
מתי מגיע קו 243?
כדי לראות מתי קו נורדייה←נתניה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נורדייה←נתניה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 243 (נורדייה←נתניה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נורדייה←נתניה (נורדייה←נתניה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 243 של קווים (Kavim) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 243 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 243 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 243 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 243
קו 243 פועל בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שבת. שעות הפעילות הן: 22:00 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | 22:00 - 23:45 | 105 |
ג׳ | 22:00 - 23:45 | 105 |
ד׳ | 22:00 - 23:45 | 105 |
ה׳ | 22:00 - 23:45 | 105 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 22:00 - 23:45 | 105 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל243 (מ מרגולין/שדרת המייסדים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 243 (נורדייה←נתניה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 243
תעריף הנסיעה ב243 (נורדייה←נתניה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
243 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 243 היא מרגולין/שדרת המייסדים והתחנה האחרונה היא שד. גיבורי ישראל/האומנות.
קו 243 (נורדייה←נתניה) פועל בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 243. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 243.
מעקב אחר קו האוטובוס 243 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 243 (נורדייה←נתניה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 243 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 243 ב-ישראל
243 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 47 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ההדרים צורן/השיקמה צורן-קדימה צורן-10/ לוח זמנים
- 3 - שדרות אביי ורבא /רבי עקיבא-מודיעין עילית<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 479 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->ארבע עונות/חללי אגוז-לוד-20/ לוח זמנים
- 8 - רזיאל/זכריה-רמלה<->אבא אחימאיר/שמואל תמיר-רמלה-10/ לוח זמנים
- 11 - שדרות הדקלים/562-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 8 - קובאא אלדאארי א-כפר קרע<->ברטעה-בסמ''ה-10/ לוח זמנים
- 12 - דרך לב השרון/האילן-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 10 - 'מצליח ח-מצליח<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-22/ לוח זמנים
- 68 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ביה''ס אשאטי-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 241 - שיבת ציון/טללים-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 322 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 242 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 686 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שדרות הרצל-אופקים-10/ לוח זמנים
- 141 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 321 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 10 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 39 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חט''ב א/עבד אל חי-טירה-10/ לוח זמנים
- 160 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->הפקולטה לחקלאות-רחובות-10/ לוח זמנים
- 10 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->מסוף אור יהודה-אור יהודה-10
- 29 - דרך פיק''א/יהודה הלוי-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-20/ לוח זמנים