קו 333
אופקים←באר שבע
דן בדרום (Dan Badarom)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 333 של דן בדרום (Dan Badarom) (מעודכן)
בקו 333 (אופקים←באר שבע) יש 40 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף פארק אופקים ומסתיים בת.מרכזית באר שבע/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 333 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אופקים←באר שבע (40 תחנות)
מסוף פארק אופקים
דוד בוזגלו/החיד''א
דוד בוזגלו/רפאל אלנקווה
דרך הטייסים/ירושלים
דרך הטייסים
דוד המלך/שלמה המלך
דוד המלך/אסא
ירושלים/קרית ספר
קרית ספר/יואל
קרית ספר/אליהו התשבי
דרך הנביאים/שעורה
כליל החורש
שדרות השיטה/כליל החורש
שדרות השיטה/צאלון
צאלון/חרצית
דרך בית וגן/החרוב
שדרות הרצל
שדרות הרצל/החיד''א
שד.הרצל/משעול איריס
הרצל/עיריית אופקים
הרצל/מבצע קדש
שדרות הרצל/המלאכה
הרצל/קיבוץ גלויות
מרכז מסחרי/אפיקים בנגב
אגמית/דרור
בצלאל/ז'בוטינסקי
חופית/הבנאים
חופית/אסיף
חופית/דרור
שדרות דוד טוביהו/מוטה גור
שדרות דוד טוביהו/לימונית
קאנטרי קלאב/שדרות דוד טוביהו
שדרות דוד טוביהו/הגאונים
שדרות דוד טוביהו/שומרון
גרנד קניון/שדרות דוד טוביהו
שדרות דוד טוביהו/בית אל
שדרות דוד טוביהו/רחבת טבריה
מגדלי רמב''ם/טוביהו
שדרות דוד טוביהו/אסף שמחוני
ת.מרכזית באר שבע/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 333
מתי מתחיל לפעול קו 333?
קו 333 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שישי
באיזו שעה קו 333 מפסיק לעבוד?
קו 333 מפסיק לפעול ב-14:20 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 333?
כדי לראות מתי קו אופקים←באר שבע האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אופקים←באר שבע הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 333 (אופקים←באר שבע)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אופקים←באר שבע (אופקים←באר שבע) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 333 של דן בדרום (Dan Badarom) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 333 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 333 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 333 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 333
קו 333 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 21:05 - 23:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 14:20 | 40 - 100 |
ב׳ | 21:05 - 23:15 | 20 - 60 |
ג׳ | 21:05 - 23:15 | 20 - 60 |
ד׳ | 06:15 - 21:30 | 45 - 80 |
ה׳ | 06:15 - 21:30 | 45 - 80 |
ו׳ | 06:00 - 14:20 | 40 - 100 |
ש׳ | 21:05 - 23:15 | 20 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס דן בדרום (Dan Badarom)
צפה בכל העדכונים ל333 (מ מסוף פארק אופקים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 333 (אופקים←באר שבע) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן בדרום (Dan Badarom) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 333
תעריף הנסיעה ב333 (אופקים←באר שבע) של דן בדרום (Dan Badarom) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן בדרום (Dan Badarom), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן בדרום (Dan Badarom).
333 (דן בדרום (Dan Badarom))
התחנה הראשונה של קו 333 היא מסוף פארק אופקים והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית באר שבע/הורדה.
קו 333 (אופקים←באר שבע) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן בדרום (Dan Badarom), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 333. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 333.
מעקב אחר קו האוטובוס 333 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 333 (אופקים←באר שבע) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 333 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן בדרום (Dan Badarom) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן בדרום (Dan Badarom) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן בדרום (Dan Badarom) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 333 ב-ישראל
333 - כיוונים חלופיים
קווי דן בדרום (Dan Badarom) בישראל
- 464 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 64 - תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת<->בני דקלים/מרכז-בני דקלים-1#/ לוח זמנים
- 2א - מסוף חופית/אריה תגר-אשקלון<->מסוף רמז/דוד רמז-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 53 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->צומת בית קמה למזרח-בית קמה-1#/ לוח זמנים
- 6 - אזור תעשיה ספירים/שקמה-תעשיות שער הנגב<->המעפילים/דניאל-שדרות-2#/ לוח זמנים
- 1 - שוק-אופקים<->ת. רכבת אופקים/הורדה-אופקים-2#/ לוח זמנים
- 71 - אל עזי ב-אל עזי<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים
- 5 - מסוף פארק אופקים-אופקים<->ת. רכבת אופקים/הורדה-אופקים-2#/ לוח זמנים
- 7 - מסוף חופית/אריה תגר-אשקלון<->שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 4א - מסוף רמז/רציפים-אשקלון<->מרכז אפרידר/ככר צפניה-אשקלון-11/ לוח זמנים
- 8א - גלובוס סנטר-מבקיעים<->אריה תגר/שדרות ירושלים-אשקלון-11/ לוח זמנים
- 2 - תחנת רכבת קריית גת/יציאה-קרית גת<->ת. מרכזית קריית גת/הורדה-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 250 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת. מרכזית קריית גת/הורדה-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 25 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->תחנה רכבת שדרות/רציפים-שדרות-2#/ לוח זמנים
- 34 - הזית/החיטה-פטיש<->גילת/צרכניה-גילת-2#/ לוח זמנים
- 73 - משואות יצחק/מרכז-משואות יצחק<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים
- 93 - תיכון אורט-אשקלון<->בית חולים ברזילי-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 3 - אריאל שרון/שדרות ירושלים-נתיבות<->ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות-1#/ לוח זמנים
- 19 - מחנה זיקים-חוף אשקלון<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 379 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->מסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים-אשכול-12/ לוח זמנים