Linka 340
Praha,Dejvická - Roztoky,Levý Hradec
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 340 autobus (Aktualizováno)
340 autobus ה má 12 zastávek odjíždí z Roztoky, Levý Hradec a končí v Dejvická.
Vyberte 340 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Praha,Dejvická (12 zastávek)
Roztoky, Levý Hradec
Roztoky, Rozc.Žalov
Roztoky, U Rybníčku
Roztoky, Tyršovo Nám.
Roztoky, Nádraží
Sedlecký Přívoz
Roztocká
V Podbabě
Výzkumný Ústav Vodohospodářský
Nádraží Podbaba
Čínská
Dejvická
340 Často kladené dotazy
V kolik začne 340 autobus fungovat?
Služby na 340 autobus začínají v 05:22 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 340 autobus fungovat?
Služby na 340 autobus končí v 23:06 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 340 autobus?
Kdy přijde linka Praha,Dejvická - Roztoky,Levý Hradec Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha,Dejvická - Roztoky,Levý Hradec Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 340 autobus společnosti DPP na Den práce / Prvního máje?
Provozní doba 340 autobus na Den práce / Prvního máje se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 340 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 340. autobus zastávka.
340 autobus Jízdní řád
340 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 05:22 - 23:06
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:22 - 23:06 | 7 - 48 |
út | 05:22 - 23:06 | 7 - 48 |
st | 07:28 - 23:06 | 60 - 63 |
čt | 05:22 - 23:06 | 7 - 48 |
pá | 05:22 - 23:06 | 7 - 48 |
so | 07:28 - 23:06 | 60 - 63 |
ne | 07:28 - 23:06 | 60 - 63 |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 340 (od Roztoky, Levý Hradec), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 340 v reálném čase. (Praha,Dejvická) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 340 autobus
Ceny DPP 340 (Praha,Dejvická) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
340 (DPP)
První zastávka 340 autobus cesty je Roztoky, Levý Hradec a poslední zastávka je Dejvická. 340 (Praha,Dejvická) je v provozu během každý den.
Další informace: 340 má 12 zastávek a celková doba cesty je zhruba 21 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 340 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 340 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 340 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 340 (Praha,Dejvická) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 340 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 340, v Praha
340 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 174 - Kukulova - Luka - Řeporyjské náměstí - Třebonice/ Jízdní řád
- 195 - Sídliště Letňany - Poliklinika Zahradní Město - Jesenická/ Jízdní řád
- 102 - Sídliště Bohnice - Kobylisy - Šimůnkova/ Jízdní řád
- 267 - Habrová - Olšanské náměstí/ Jízdní řád
- 101 - Viktoria Žižkov - Skalka - Zentiva/ Jízdní řád
- 213 - Želivského - Jižní Město/ Jízdní řád
- 122 - Opatov - Újezd u Průhonic - Křeslice/ Jízdní řád
- 100 - Zličín - Letiště / Terminál 1/ Jízdní řád
- 913 - Dolní Chabry - Točná/ Jízdní řád
- 232 - Na Knížecí - Pod Děvínem - Smíchovské nádraží/ Jízdní řád
- 120 - Na Knížecí - Pod Lochkovem / Nádraží Radotín/ Jízdní řád
- 229 - Depo Hostivař - Sídliště Uhříněves - Královice/ Jízdní řád
- 197 - Smíchovské nádraží - Sídliště Písnice - Roztyly/ Jízdní řád
- 191 - Na Knížecí - Dědina - Obchodní centrum Ruzyně - Letiště/ Jízdní řád
- 249 - Zličín - Nový Zličín/ Jízdní řád
- 151 - Českomoravská - Poliklinika Prosek - Novoborská/ Jízdní řád
- 255 - Jenerálka - Dejvická/ Jízdní řád
- 207 - Staroměstská - Ohrada/ Jízdní řád
- 189 - Kačerov - Sídliště Lhotka/ Jízdní řád
- 123 - Na Knížecí - Šmukýřka/ Jízdní řád