4410 linija
Sopot AS - Đurinci - Mladenovac AS
Lasta
Lasta 4410 autobus Raspored ruta i stanica (Ažurirano)
Linija 4410 autobus (Mladenovac As - Đurinci - Sopot As) ima 14 stajališta. Kreće od Mladenovac Asa, a završava se na stajalištu Sopot As.
Izaberi bilo koje 4410 autobus stajališta da pregledaš ažurna "uživo" vremena i da vidiš mapu linije
Smer: Mladenovac As - Đurinci - Sopot As (14 stajališta)
Mladenovac As
Petar Drapšin
Rajkovačka Tabla
Stanoja Bugarskog
Sutjeska 2
Vlaško Polje - Centar
Vlaško Polje - Železnička Stanica
Stanojevac
Trnava
Đurinci - Izlaz
Đurinci - Železnička Stanica
Vojska
Pijaca
Sopot As
4410 Često postavljena pitanja
U koliko sati 4410 autobus je prvi polazak?
4410 autobus kreće sa radom u 05:55 ovim danima: ponedeljak, utorak, sreda, četvrtak, petak.
U koliko sati 4410 autobus neće saobraćati?
4410 autobus prestaje sa radom u 22:15 ovim danima: nedelja, ponedeljak, utorak, sreda, četvrtak, petak, subota.
U koliko sati 4410 autobus stiže?
Kada linija Sopot AS - Đurinci - Mladenovac AS Autobus dolazi? Pogledaj uživo vremena dolaska za uživo vreme dolaska i kompletan pregled planiranog reda vožnje linije Sopot AS - Đurinci - Mladenovac AS Autobus koja je najbliža tvojoj lokaciji
Koliko košta 4410 (Mladenovac As - Đurinci - Sopot As) autobus cena prevoza?
Sopot AS - Đurinci - Mladenovac AS (Mladenovac As - Đurinci - Sopot As) autobus cena prevoza je oko дин. or din.50.00.
Da li ima 4410 autobus stajalište u mojoj blizini?
Klikni ovde da biste videli 4410 autobus stajalište.
4410 autobus Red vožnje
4410 autobus trasa saobraća svai dan. Operativni sati su: 05:55 - 22:15
Dan | Radni sati | Frekvencija (min) |
---|---|---|
pon. | 05:55 - 22:15 | 30 - 105 |
uto. | 05:55 - 22:15 | 30 - 105 |
sre. | 05:55 - 22:15 | 30 - 105 |
čet. | 05:55 - 22:15 | 30 - 105 |
pet. | 05:55 - 22:15 | 30 - 105 |
sub. | 09:00 - 22:15 | 60 - 165 |
ned. | 09:00 - 22:15 | 60 - 165 |
Lasta autobus Servisna obaveštenja
Vidite sva obaveštenja o 4410 (od Mladenovac As), uključujući informacije o statusu u realnom vremenu, autobus kašnjenjima, promenama trase, promenama mesta stajališta, i svim ostalim promenama usluga. Koristite pregled mape 4410 (Mladenovac As - Đurinci - Sopot As) u realnom vremenu i pratite autobus dok se kreće na mapi. Preuzmite aplikaciju Lasta za sve informacije sada.
Linija 4410 - autobus cena
Lasta 4410 (Mladenovac As - Đurinci - Sopot As) cena vožnje je oko дин. or din.50.00. Cene se mogu menjati na osnovu različitih faktora. Za više informacija o cenama karata agencije Lasta otvorite Moovit aplikaciju ili službeni sajt agencije Lasta.
4410 (Lasta)
Prvo stajalište trase linije 4410 autobus je Mladenovac As a poslednje stajalište je Sopot As. 4410 (Mladenovac As - Đurinci - Sopot As) saobraća tokom svaki dan.
Dodatne informacije: 4410 ima 14 stajališta a ukupno vreme vožnje na ovoj trasi je prosečnih 26 minuta.
Na putu si? Pogledaj zašto preko 1.5 miliona korisnika veruje Moovitu kao najboljoj aplikaciji za gradski prevoz. Moovit ti pruža Lasta preporučene trase, uživo vreme dolaska za autobus , uživo smernice, mape trasa linija u gradu Beograd, i pomaže ti da pronađeš tebi najbližu 4410 autobus stajališta. Nemaš internet konekcije? Preuzmi PDF mapu za korišćenje van mreže i autobus red vožnje za liniju 4410 autobus će biti uvek sa tobom na tvom putovanju.
Linija 4410 u stvarnom vremenu Autobus praćenje
Pratite liniju 4410 (Mladenovac As - Đurinci - Sopot As) na karti uživo u stvarnom vremenu i pratite njenu lokaciju kako se kreće između stanica. Koristite Moovit kao praćenje 4410 autobus linije ili aplikaciju Lasta autobus za praćenje uživo i nikada ne propustite svoj autobus.
Koristite aplikaciju kao alat za planiranje putovanja Lasta ili alat za planiranje putovanja za Tramvaj, Trolejbus, Voz ili Autobus da isplanirate svoju rutu oko Beograd. Alat za planiranje puta ažuriranje podataka za Lasta i svaki autobus, uključujući činiju 4410, u Beograd
4410 - Alternativne trase
Lasta u graduBeograd
- 961A - Piroman - Stubline - Obrenovac AS/ Red vožnje
- 366 - Šumice - Kamendol (Autoputem)/ Red vožnje
- 954A - Piroman - Zvečka - Obrenovac AS/ Red vožnje
- 4406A - Sibnica - Drlupa - Rogača /Preki put/ - Sopot AS/ Red vožnje
- 4191B - (Gradska 1B) - Mladenovac /Ulica Nikole Pašića/ - Progres
- 5521A - Barajevo AS - Veliki Borak - Boždarevac/ Red vožnje
- 4434 - Sopot AS - Guberevac - Stojnik - Sopot AS/ Red vožnje
- 462 - Šumice - Vrčin /Jaričište// Red vožnje
- 952A - Obrenovac AS - Veliko Polje - Stubline - Obrenovac AS/ Red vožnje
- 975A - Obrenovac AS - Orašac - Vukićevica/ Red vožnje
- 355B - Šumice - Dražanj/ Red vožnje
- 171 - Lazarevac AS - Burovo - Zeoke/ Red vožnje
- 912A1 - OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ - TENT А/ Red vožnje
- 939A - Obrenovac AS - Jasenak - Baljevac/ Red vožnje
- 466 - Beograd AS - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Centar/ (Preko Avale)/ Red vožnje
- 4164L - Kosmaj /Zlatar/ - Tresije - Sopot AS
- 975B - Vukićevica - Vukićevica 2 - Ljubinić - Orašac - Obrenovac AS
- 4195 - Mladenovac AS - Kovačevac /Put za Klisuru// Red vožnje
- 4199C - (Gradska 5) - Mladenovac /Opština/ - Granice /Vinogradi// Red vožnje
- 5526A - Barajevo AS - Arnajevo - Veliki Crljeni /Termoelektrana// Red vožnje