460 Γραμμή
Π. Πεντελη - Χαλανδρι - Στ. Χαλανδρι
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 460 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 460 λεωφορείο (Π. Πεντελη - Χαλανδρι - Στ. Χαλανδρι) έχει 30 στάσεις αναχωρεί από Τερμα 446,460,461 (Π. Πεντελη - Νοσοκομειο) και τερματίζει στο σταθμό Αφετηρια 450,451,460,461 (Στ. Χαλανδρι).
Επιλέξτε 460 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Π. Πεντελη - Χαλανδρι - Στ. Χαλανδρι (30 στάσεις)
Τερμα 446,460,461 (Π. Πεντελη - Νοσοκομειο)
Ηπειρου
Μαθητικες Κατασκηνωσεις
Αγ. Τρυφωνας
Τερμα Παλαιας Πεντελης
Νοσοκομειο Παιδων
Πλ. Χαραυγης
Μοναστηρι
Πλεζανς
Διαστ. Ν. Πεντελης
Μαγειρινα
Μητσος - Αννα
Θεατρου
Πατημα
Διαστ. Μελισσιων
Αθηνας
Ανω Βριλησσια
Μπακογιαννη
Διασταυρωση Σισμανογλειου
Βριλησσια
Περιχαρους
Αττικη Οδος
Λακωνιας
Αρκαδιας
Ταυγετου
Εμπ. Κεντρο
Αργυροκαστρου
Φερρων
Στ. Χαλανδρι
Αφετηρια 450,451,460,461 (Στ. Χαλανδρι)
460 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 460 λεωφορείο;
460 ξεκινάει λειτουργία στις 05:00 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 460 λεωφορείο;
460 σταματάει λειτουργία στις 23:05 τη Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 460 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Π. Πεντελη - Χαλανδρι - Στ. Χαλανδρι Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Π. Πεντελη - Χαλανδρι - Στ. Χαλανδρι Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 460 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 460 λεωφορείο στάση.
Δρομολόγια γραμμής 460 λεωφορείο
460 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:00 - 23:20
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:00 - 23:20 | 25 - 35 |
Τρι | 05:00 - 23:20 | 25 - 35 |
Τετ | 05:00 - 23:20 | 25 - 35 |
Πεμ | 05:00 - 23:20 | 25 - 35 |
Παρ | 05:00 - 23:20 | 25 - 35 |
Σαβ | 05:00 - 23:05 | 30 - 40 |
Κυρ | 06:50 - 23:20 | 35 - 50 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 460 (από το Τερμα 446,460,461 (Π. Πεντελη - Νοσοκομειο)), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 460 (Π. Πεντελη - Χαλανδρι - Στ. Χαλανδρι) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
460 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 460 (Π. Πεντελη - Χαλανδρι - Στ. Χαλανδρι) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
460 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 460 λεωφορείο είναι Τερμα 446,460,461 (Π. Πεντελη - Νοσοκομειο) και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια 450,451,460,461 (Στ. Χαλανδρι). 460 (Π. Πεντελη - Χαλανδρι - Στ. Χαλανδρι) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 460 έχει 30 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 23 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 460 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 460 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 460 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 460 (Π. Πεντελη - Χαλανδρι - Στ. Χαλανδρι) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 460 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 460, στην Αθήνα
460 - Εναλλακτικές οδηγίες
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 855 - ΨΑΡΙ - ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΛΟΦΟΣ ΚΥΡΙΛΛΟΥ/ Πρόγραμμα
- 204 - ΣΤΡ. ΣΑΚΕΤΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 837 - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ - ΣΤ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 550 - Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΚΗΦΙΣΙΑ / P. FALIRO - KIFISIA/ Πρόγραμμα
- 162 - ΒΟΥΛΑ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 863 - ΕΛΕΥΣΙΝΑ - ΘΡΙΑΣΙΟ ΝΟΣ. - ΜΑΝΔΡΑ/ Πρόγραμμα
- 509Β - ΖΗΡΙΝΕΙΟ - ΑΦΙΔΝΕΣ - ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙ - ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ - ΒΑΡΝΑΒΑ / ZIRINEIO - AFIDNES - POLYDENDRI - KAPANDRITI - BARNABA/ Πρόγραμμα
- 809 - ΣΧΙΣΤO - ΣΤ.ΝΙΚΑΙΑ - ΣΤ.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 860 - Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΓΕΝ. ΚΡΑΤΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΣΧΙΣΤΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ/ Πρόγραμμα
- 123 - ΣΑΡΩΝΙΔΑ - ΑΝΑΒΥΣΣΟΣ - ΠΑΛΑΙΑ ΦΩΚΑΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- Α13 - ΟΜΟΝΟΙΑ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ/ Πρόγραμμα
- 500 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ (ΠΛ. ΠΛΑΤΑΝΟΥ) (ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ) / PEIRAIAS - KIFISIA - (PL.PLATANOU) (NIGHT LINE)/ Πρόγραμμα
- 106 - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ - ΣΤ. ΣΥΓΓΡΟΥ ΦΙΞ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / AG. BARBARA - ST. SYGGROY FIX/ Πρόγραμμα
- 749 - ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ - ΣΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ/ Πρόγραμμα
- 310Β - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ - ΡΑΦΗΝΑ - ΜΑΤΙ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ-ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ/ Πρόγραμμα
- Α2 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΒΟΥΛΑ (Μέσω Λ. ΑΜΦΙΘΕΑΣ)/ Πρόγραμμα
- 605 - ΠΕΡΙΣΣΟΣ - ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 842 - ΠΕΡΑΜΑ - ΣΤ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 112 - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΣΤ. ΔΑΦΝΗ (ΑΠΟ ΣΤΑΣΗ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ) (ΚΥΚΛΙΚΗ) / AG. DIMITRIOS - STATH. DAFNI (FROM MAKRYGΙANNI STOP)/ Πρόγραμμα
- 446 - ΣΤΑΘ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΝΟΣΟΚ. ΠΕΝΤΕΛΗΣ (Μέσω ΠΙΚΠΑ)/ Πρόγραμμα