Linka 485
Týnec nad Sázavou - Netvořice - Rabyně,Měřín
ČSAD Benešov s.r.o.
Jízdní řád a zastávky ČSAD Benešov s.r.o. 485 autobus (Aktualizováno)
485 autobus ה má 4 zastávek odjíždí z Týnec N.Sáz., Žel.St. a končí v Chářovice, II.
Přehled jízdního řádu 485 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 15:50. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte 485 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Chářovice,Ii (4 zastávek)
Týnec N.Sáz., Žel.St.
Týnec N.Sáz., Kult.Dům
Chářovice, I
Chářovice, II
485 Často kladené dotazy
V kolik začne 485 autobus fungovat?
Služby na 485 autobus začínají v 15:50 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 485 autobus fungovat?
Služby na 485 autobus končí v 15:50 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 485 autobus?
Kdy přijde linka Týnec nad Sázavou - Netvořice - Rabyně,Měřín Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Týnec nad Sázavou - Netvořice - Rabyně,Měřín Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 485 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 485. autobus zastávka.
485 autobus Jízdní řád
485 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 15:50
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 15:50 | Jediný odjezd |
út | 15:50 | Jediný odjezd |
st | 15:50 | Jediný odjezd |
čt | 15:50 | Jediný odjezd |
pá | 15:50 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro ČSAD Benešov s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 485 (od Týnec N.Sáz., Žel.St.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 485 v reálném čase. (Chářovice,Ii) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ČSAD Benešov s.r.o..
Jízdné za linku 485 autobus
Ceny ČSAD Benešov s.r.o. 485 (Chářovice,Ii) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ČSAD Benešov s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ČSAD Benešov s.r.o..
485 (ČSAD Benešov s.r.o.)
První zastávka 485 autobus cesty je Týnec N.Sáz., Žel.St. a poslední zastávka je Chářovice, II. 485 (Chářovice,Ii) je v provozu během víkendy.
Další informace: 485 má 4 zastávek a celková doba cesty je zhruba 5 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ČSAD Benešov s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 485 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 485 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 485 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 485 (Chářovice,Ii) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 485 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ČSAD Benešov s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ČSAD Benešov s.r.o. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ČSAD Benešov s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 485, v Praha
ČSAD Benešov s.r.o. linky v Praha
- MHD 1 - Městská doprava Vlašim/ Jízdní řád
- 651 - Nespeky - Pyšely - Senohraby - Hrusice/ Jízdní řád
- 558 - Olbramovice - Bystřice/ Jízdní řád
- 752 - Benešov - Týnec nad Sázavou - Jílové u Prahy/ Jízdní řád
- 799 - Vlašim - Chotýšany - Struhařov - Benešov/ Jízdní řád
- 854 - Vlašim - Načeradec - Lukavec - Pacov/ Jízdní řád
- 798 - Benešov - Čakov - Ostředek/ Jízdní řád
- MHD 5 - MHD Benešov ŽLUTÁ Albert - Nemocnice - Terminál - Křižíkova - Mariánovice/ Jízdní řád
- 848 - Vlašim - Pravonín - Načeradec/ Jízdní řád
- MHD 6 - MHD Benešov ČERVENÁ Terminál - Konopiště, informační centrum/ Jízdní řád
- 554 - Benešov - Votice/ Jízdní řád
- MHD 1 - MHD Říčany 1 ŽLUTÁ Strašín - Olivovna - Nádraží - OÁZA/ Jízdní řád
- 791 - Benešov - Český Šternberk/ Jízdní řád
- 842 - Vlašim - Borovnice - Studený - Dolní Kralovice/ Jízdní řád
- 337 - Praha,Budějovická - Benešov,Terminál/ Jízdní řád
- 757 - Benešov - Bystřice,Jarkovice - Bystřice,Tvoršovice - Bystřice/ Jízdní řád
- MHD 3 - MHD Benešov MODRÁ Buková Lhota - Pomněnice - Kaufland - Purkyňova - Terminál/ Jízdní řád
- 792 - Vlašim,Hrazená Lhota - Vracovice - Rataje/ Jízdní řád
- 841 - Benešov - Načeradec,Zdiměřice/ Jízdní řád