קו 50
חמאם←טבריה
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 50 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 50 (חמאם←טבריה) יש 14 תחנות. מסלול הקו מתחיל בתחנה לבריאות המשפחה ומסתיים בת. מרכזית טבריה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 50 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חמאם←טבריה (14 תחנות)
תחנה לבריאות המשפחה
חמאם/יציאה
מסעף ואדי חמאם
נוף הארבל/האירוסים
נוף הארבל/הצאלון
הצאלון/הכלניות
המנגו/הצאלון
נוף הארבל/השיזף
נוף הארבל/התאנה
מעון נופים
מסעף מגדל צפון
צומת מגדל
אלחדיף/אילת
ת. מרכזית טבריה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 50
מתי מתחיל לפעול קו 50?
קו 50 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 50 מפסיק לעבוד?
קו 50 מפסיק לפעול ב-15:10 בשני, שישי
מתי מגיע קו 50?
כדי לראות מתי קו חמאם←טבריה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חמאם←טבריה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 50 (חמאם←טבריה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חמאם←טבריה (חמאם←טבריה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 50 של סופרבוס (Superbus) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 50 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 50 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 50 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 50
קו 50 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 18:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 18:35 | 25 - 115 |
ב׳ | 05:30 - 15:10 | 20 - 120 |
ג׳ | 21:10 - 22:35 | 85 |
ד׳ | 05:30 - 18:35 | 25 - 115 |
ה׳ | 05:30 - 18:35 | 25 - 115 |
ו׳ | 05:30 - 15:10 | 20 - 120 |
ש׳ | 21:10 - 22:35 | 85 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל50 (מ תחנה לבריאות המשפחה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 50 (חמאם←טבריה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 50
תעריף הנסיעה ב50 (חמאם←טבריה) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
50 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 50 היא תחנה לבריאות המשפחה והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית טבריה/הורדה.
קו 50 (חמאם←טבריה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 50. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 50.
מעקב אחר קו האוטובוס 50 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 50 (חמאם←טבריה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 50 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 50 ב-ישראל
50 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 531 - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 1 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 42 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מועדון-גזית-10/ לוח זמנים
- 44 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->הצור/היהלום-פארק תעשיות קדמת גליל-10/ לוח זמנים
- 5 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->ששת הימים/הנשיאים-מגדל העמק-10/ לוח זמנים
- 516 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 869 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-20/ לוח זמנים
- 3 - מרכזית הקריות-קרית מוצקין<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-30/ לוח זמנים
- 247 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->מרכז מסחרי/יוסף ברזילי-עפולה-10/ לוח זמנים
- 870 - מסוף חומת שמואל/אליהו קורן-ירושלים<->פיינשטיין/בן יוסף-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 22 - אזור תעשיה רמת ישי-רמת ישי<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-10/ לוח זמנים
- 19 - קיבוץ רשפים-רשפים<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 78 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 851 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מרכז רפואי לניאדו/ילדים-נתניה-10/ לוח זמנים
- 77 - דרך דוד בנבנישתי-ירושלים<->מסוף הגבעה הצרפתית/בר כוכבא-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 933 - צומת אורנים/פייר קניג-ירושלים<->בי''ס בויאר/תורה ועבודה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 99 - בית ספר אורנים/לילך-יקנעם עילית<->ירדן/המיצר-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת כפר ברוך-כפר ברוך<->מסוף מגדל העמק-מגדל העמק-20/ לוח זמנים
- 859 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->גבעת זאב-מטה בנימין-10/ לוח זמנים
- 856 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-10/ לוח זמנים