603-linja
Malmin Sairaala
HSL
HSL 603 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
603-bussilla (Malmin Sairaala) on 57 pysäkkiä alkaen asemalta Saramäentie ja päättyen asemalle Malmin Sairaala.
Valitse alta mikä tahansa 603-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Malmin Sairaala (57 pysäkkiä)
Saramäentie
Raiviontie
Ripusuontie
Palosuontie
Rohkatie
Kamppiaistie
Pilkekuja
Lepolantie
Alkutie
Pirjontie
Suursuon Sairaala
Suursuontie
Maunula
Rajametsäntie
Männikkötie
Männikkötie
Koivikkotie
Niittyläntie
Vaskisepäntie
Käpylän Asema
Panuntie
Käpylän Paloasema
Koskelan Sairaala
Koskelan Sairaala
Antti Korpin Tie
Herttuanpolku
Juhana Herttuan Tie
Antti Korpin Tie
Taivaskallio
Jaalantie
Kotoniityntie
Käpytie
Oulunkylän Terveysas
Mäkitorpantie
Kivalterintie 16
Kivalterintie 20
Mestarintie
Teininpuisto
Mestarintie
Maapadontie
Hirsipadontie
Hirsipadonkuja
Kisällintie
Teininpuisto
Patola
Mikkolantie
Isonpellontie
Pukinmäen Asema
Eskolantie
Ruotutorpankuja
Malmin Asematie
Ala-Malmin Tori
Paavolantie
Malmin Asema (Terminaali)
Malmin Tori
Malmin Sairaala
Malmin Sairaala
603 UKK
Mihin aikaan 603 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 603 bussi -pysäkillä klo 09:15 päivnä maanantai, tiistai, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 603 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 603 bussi -pysäkillä klo 14:35 päivnä maanantai, tiistai, torstai, perjantai.
Milloin 603 bussi saapuu?
Milloin Malmin Sairaala Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Malmin Sairaala Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 603 (Malmin Sairaala) bussi?
Malmin Sairaala (Malmin Sairaala) bussi-lippu maksaa €2.80–€2.95.
Kulkeeko toimijan HSL linja 603 bussi seuraavana päivänä: Vappu?
Linjan 603 bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Vappu. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 603 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 603 bussi pysäkki.
603-bussi -aikataulu
603-bussi reitti kulkee maanantai, tiistai, torstai, perjantai. Säännölliset kulkuajat: 09:15 - 14:35
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 09:15 - 14:35 | 129 - 191 |
ti | 09:15 - 14:35 | 129 - 191 |
ke | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
to | 09:15 - 14:35 | 129 - 191 |
pe | 09:15 - 14:35 | 129 - 191 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 603 (asemalta Saramäentie), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 603 (Malmin Sairaala) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
603 -linjan bussi-maksu
HSL 603 (Malmin Sairaala) -matkan hinta on välillä €2.80–€2.95. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukuluista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
603 (HSL)
603-bussin ensimmäinen pysäkki on Saramäentie ja viimeinen pysäkki on Malmin Sairaala. 603 (Malmin Sairaala) kulkee maanantai, tiistai, torstai, perjantai.
Lisätietoa: 603 -linjalla on 57 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 62 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 603-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 603-bussi-linjalle.
Linjojen 603 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 603 (Malmin Sairaala) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 603 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 603, Helsinki
603 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 69 - Kamppi-Pasila-Käpylä-Malmi-Jakomäki/ Aikataulu
- 321 - Elielinaukio-Jupperi-Vanhakartano
- 169 - Espoon keskus-Suvela/ Aikataulu
- 973 - Peijas-Korso-Kannisto-Keravan asema/ Aikataulu
- 571 - Tikkurila-Ylästö-Myyrmäki/ Aikataulu
- 56 - Kalasatama(M)-Käpylä-Kannelmäki/ Aikataulu
- 633 - Hakaniemi-Ilola-Korso/ Aikataulu
- 787K - Rautatientori-Kuninkaanmäki-Nikkilä-Pornainen/ Aikataulu
- 95N - Rautatientori-Tammisalo-Roihuv.-Mellunmäki-Länsimäki/ Aikataulu
- 413 - Martinlaakso-Myyrmäki/ Aikataulu
- 125N - Kamppi-Tapiola (M)-Niittykumpu (M)-Olari- Latokaski/ Aikataulu
- 713B - Hakunilan palvelulinja/ Aikataulu
- 916 - Kuntakeskus-Siuntion kk.-Suitia-Pauni/ Aikataulu
- 113N - Kamppi-Tapiola (M)-Laajalahti-Perkkaa-Leppävaara/ Aikataulu
- 181 - Kirkkonummi-Siuntio/ Aikataulu
- 787A - Rautatientori-Nikinmäki-Nikkilä-Laukkoski-Pornainen-Halkia/ Aikataulu
- 817 - Vuosaari(M)-Kallahti-Ramsinniemi/ Aikataulu
- 97V - Itäkeskus(M)-Puotila-Vartioharju-Mellunmäki(M)/ Aikataulu
- 203 - Leppävaara-Uusmäki/ Aikataulu
- 901K - Luoma-Masala-Gesterby-Hirsala/ Aikataulu