731 Γραμμή
Ανθουπολη - Στ. Μ. Ανθουπολη - Αττικο Νοσ. - Δασος
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 731 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 731 λεωφορείο (Ανθουπολη - Στ. Μ. Ανθουπολη - Αττικο Νοσ. - Δασος) έχει 38 στάσεις αναχωρεί από Αφετηρια 731 (Ανθουπολη) και τερματίζει στο σταθμό Τερμα 731,A15 (Δασοσ) - Dasos.
Επιλέξτε 731 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Ανθουπολη - Στ. Μ. Ανθουπολη - Αττικο Νοσ. - Δασος (38 στάσεις)
Αφετηρια 731 (Ανθουπολη)
Πεισανδρου
Αμυντορος
Τυρινθος
Πλ. Αγ. Μαρινας
Αγ. Μαρινα
Στροφη
Προνοια
Στ. Μετρο Ανθουπολη
Τερμα - Περιστερι
Εθν. Αντιστασεως
Ι.Κ.Α
Θηβων
Φουρνος
Στροφη
Καβαλας
Θηβων - Thivon
Σκαλακια - Skalakia
Παν/Μιο Δυτικης Αττικης - Παν/Πολη Αλσους Αιγαλεω / Pan/Mio Dytikhs Attikhs - Pan/Polh Alsoys Aigaleo
Πηγαδακι - Phgadaki
Καμπινγκ - Camping
Ελαιων - Elaion
Παλατακι - Palataki
Κεδ - Ked
Κεδβ - Kedb
Αττικον Νοσοκομειο - Attikon Nosokomeio
Πυλη Κεδβ
Οτε - Δημαρχειο / Ote - Dhmarxeio
Δημαρχειο - Dhmarxeio
Μυλωνα - Mylona
Φουρνος - Foyrnos
Στροφη - Strofi
Κοντολεοντος (Προς Δασοσ) - Kontoleontos (To Dasos)
Παλ. Τερμα - Pal. Terma
Κυπριων Αγωνιστων - Kyprion Agoniston
Καλαβρυτων - Kalavryton
Γ. Παπανδρεου - G. Papandreoy
Τερμα 731,A15 (Δασοσ) - Dasos
731 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 731 λεωφορείο;
731 ξεκινάει λειτουργία στις 05:00 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 731 λεωφορείο;
731 σταματάει λειτουργία στις 20:55 τη Τετάρτη.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 731 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Ανθουπολη - Στ. Μ. Ανθουπολη - Αττικο Νοσ. - Δασος Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Ανθουπολη - Στ. Μ. Ανθουπολη - Αττικο Νοσ. - Δασος Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 731 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 731 λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 731 λεωφορείο - Ανθουπολη - Στ. Μ. Ανθουπολη - Αττικο Νοσ. - Δασος
Δρομολόγια γραμμής 731 λεωφορείο
731 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:00 - 23:30
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:00 - 23:30 | 25 - 35 |
Τρι | 05:00 - 23:30 | 25 - 35 |
Τετ | 05:00 - 20:55 | 25 - 35 |
Πεμ | 05:00 - 23:30 | 25 - 40 |
Παρ | 05:00 - 23:30 | 25 - 35 |
Σαβ | 05:00 - 23:30 | 30 - 45 |
Κυρ | 06:35 - 21:40 | 40 - 50 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 731 (από το Αφετηρια 731 (Ανθουπολη)), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 731 (Ανθουπολη - Στ. Μ. Ανθουπολη - Αττικο Νοσ. - Δασος) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
731 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 731 (Ανθουπολη - Στ. Μ. Ανθουπολη - Αττικο Νοσ. - Δασος) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
731 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 731 λεωφορείο είναι Αφετηρια 731 (Ανθουπολη) και η τελευταία στάση είναι Τερμα 731,A15 (Δασοσ) - Dasos. 731 (Ανθουπολη - Στ. Μ. Ανθουπολη - Αττικο Νοσ. - Δασος) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 731 έχει 38 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 26 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 731 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 731 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 731 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 731 (Ανθουπολη - Στ. Μ. Ανθουπολη - Αττικο Νοσ. - Δασος) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 731 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 731, στην Αθήνα
731 - Εναλλακτικές οδηγίες
- 731 - Ανθουπολη - Στ. Μ. Ανθουπολη - Αττικο Νοσ. - Δασος (Εναλλακτική Λόγω Λαϊκής Κάθε Πέμπτη 07:00-16:00) / Πρόγραμμα
- 731 - Δασος - Αττικο Νοσ. - Στ. Μ. Ανθουπολη - Ανθουπολη / Πρόγραμμα
- 731 - Δασος - Αττικο Νοσ. - Στ. Μ. Ανθουπολη - Ανθουπολη (Εναλλακτική Λόγω Λαϊκής Κάθε Πέμπτη 05:00-17:00) / Πρόγραμμα
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 120 - ΓΛΥΦΑΔΑ - ΒΑΡΗ - ΠΡΟΑΣΤ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ / GLYFADA - VARI - PROAST. KOROPIOU/ Πρόγραμμα
- 501 - ΠΕΥΚΗ - ΜΑΡΟΥΣΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 915 - ΛΟΦΟΣ ΒΩΚΟΥ - ΠΡ. ΗΛΙΑΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 819 - ΠΕΡΑΜΑ - ΝΕΚΡ. ΣΧΙΣΤΟΥ/ Πρόγραμμα
- 302 - ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 723 - ΦΥΛΗ - ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 550 - Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΚΗΦΙΣΙΑ / P. FALIRO - KIFISIA/ Πρόγραμμα
- 852 - ΝΕΑΠΟΛΗ - ΣΤ. ΜΕΤΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- X7 - ΠΙΚΡΟΔΑΦΝΗ - ΓΛΥΦΑΔΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 881 - ΕΛΕΥΣΙΝΑ - ΡΟΥΠΑΚΙ/ Πρόγραμμα
- 842 - ΠΕΡΑΜΑ - ΣΤ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 402 - ΣΤ. ΚΑΤΕΧΑΚΗ - ΠΟΛΥΔΡΟΣΟ/ Πρόγραμμα
- 026 - ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ - ΒΟΤΑΝΙΚΟΣ/ Πρόγραμμα
- 890 - ΣΤ. ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ - ΝΑΥΠΗΓΕΙΑ ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑ/ Πρόγραμμα
- 828 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΘΗΒΩΝ - ΣΤ. ΝΙΚΑΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- Α5 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΝΘΟΥΣΑ / AKADIMIA - AG. PARASKEYI - ANTHOYSA/ Πρόγραμμα
- 536 - ΖΗΡΙΝΕΙΟ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ / ZIRINEIO - DIONYSOS/ Πρόγραμμα
- 803 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ/ Πρόγραμμα
- 537 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΒΑΡΥΜΠΟΜΠΗ / ACHARNAI - VARYMPOMPI/ Πρόγραμμα
- 446 - ΣΤΑΘ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΝΟΣΟΚ. ΠΕΝΤΕΛΗΣ (Μέσω ΠΙΚΠΑ)/ Πρόγραμμα