קו 84
מזור←פתח תקווה
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 84 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 84 (מזור←פתח תקווה) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהשחר/הצבעוני ומסתיים במסוף משה ארנס/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 84 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מזור←פתח תקווה (29 תחנות)
השחר/הצבעוני
השחר/הפרדס
היסמין/השחר
צרכניה
המייסדים/היוגב
המייסדים/הנוטע
צרכניה
המבואות/האורנים
נופך/ספיר
ירדן/שניר
ירדן/שניר
צרכניה
ישיבה/ירדן
דן/חרמון
נחלים
מחלף פתח תקווה דרום לצפון
שדרות ירושלים/הושע
צומת עמישב
צומת סירקין/כביש 40
ירושלים/גורדון
ירושלים/שכ' קריית אלון
צומת גנים/הרב הרצוג
הרב הרצוג/שמואל חיים לנדוי
יהושע שטמפפר / יהושע חנקין
שטמפפר/המכבים
שטמפפר/משטרה
בר כוכבא/ליברכט
בר כוכבא/ת.מרכזית פתח תקווה
מסוף משה ארנס/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 84
מתי מתחיל לפעול קו 84?
קו 84 מתחיל לפעול ב-05:45 בראשון, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 84 מפסיק לעבוד?
קו 84 מפסיק לפעול ב-14:15 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 84?
כדי לראות מתי קו מזור←פתח תקווה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מזור←פתח תקווה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 84 (מזור←פתח תקווה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מזור←פתח תקווה (מזור←פתח תקווה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 84 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 84 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 84 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 84 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 84
קו 84 פועל בראשון, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:45 - 14:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:45 - 14:15 | 30 - 265 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:45 - 21:15 | 25 |
ה׳ | 05:45 - 21:15 | 25 |
ו׳ | 05:45 - 14:15 | 30 - 265 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל84 (מ השחר/הצבעוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 84 (מזור←פתח תקווה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 84
תעריף הנסיעה ב84 (מזור←פתח תקווה) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
84 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 84 היא השחר/הצבעוני והתחנה האחרונה היא מסוף משה ארנס/הורדה.
קו 84 (מזור←פתח תקווה) פועל בראשון, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 84. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 84.
מעקב אחר קו האוטובוס 84 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 84 (מזור←פתח תקווה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 84 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 84 ב-ישראל
84 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 454 - זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש<->בני ברית/מורדי הגיטאות-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 3 - יותם המלך/דוד המלך-אשדוד<->שער הנמל-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 221 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->ההגנה/מרגולין-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 20 - הבושם/האומן-אשדוד<->מסוף הריביירה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 258 - בית העלמין-ראש העין<->ת. רכבת אוניברסיטה/הורדה-תל אביב יפו-10
- 177 - גיבורי החיל/שדרות הציונות-יבנה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 8א - ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה<->ת. רכבת יבנה מערב-יבנה-21/ לוח זמנים
- 220 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 91א - דרך אפק/הבנים-כפר סירקין<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 340 - הכוהנים/השקד-בני עי''ש<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 23 - בית חולים בית רבקה-פתח תקווה<->בן ציון גליס/הבורסקאי-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 142 - מסוף קסטינה-מלאכי/הורדה ואילת-באר טוביה<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 284 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 13א - אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם<->אזור תעשיה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 150 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 181 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->בנימין שמוטקין/טוליפמן-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 326 - אלטלנה/מנחם בגין-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 319 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 141 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->מסוף קסטינה-מלאכי/הורדה ואילת-באר טוביה-1#/ לוח זמנים
- 80 - הצבעוני/הגויבה-אשדוד<->חטיבת הנגב / חטיבת יפתח-אשדוד-1#/ לוח זמנים