קו 951
בני ברק←מגדל העמק
אגד (Egged)
מפת המסלול של קו האוטובוס 951 של אגד (Egged) - בני ברק←מגדל העמק
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 951 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 951 (בני ברק←מגדל העמק) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית העלמין/חזון אי''ש ומסתיים בנוף העמק/האיריס.
לוח הזמנים לקו 951 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב22:45. שעות הפעילות השבוע: כל יום.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 951 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בני ברק←מגדל העמק (27 תחנות)
בית העלמין/חזון אי''ש
חזון אי''ש/דבורה הנביאה
חזון אי''ש/נחמיה
חזון אי''ש/האדמו''ר מגור
חזון אי''ש/רבנו תם
רבי עקיבא/גן ורשה
רבי עקיבא/הרב קוק
מכון מור/דרך זאב ז'בוטינסקי
דרך ז'בוטינסקי/אבן עזרא
ת.רק''ל אהרונוביץ'/דרך ז'בוטינסקי
מחלף גהה/דרך ז'בוטינסקי
מחלף קסם
רמת יזרעאל/הזית
הגפן/החורש
הגפן/אלי כהן
'הגפן א
פארק מגדל האור/הרב עובדיה יוסף
הרב עובדיה יוסף/הרימון
הרב בוסקילה/אביב
התימורים/קדש
בית ספר נחליאל לבנות/ניצנים
ניצנים/חימר
מסוף מגדל העמק
כיכר העיר
מנזר המלאך גבריאל
שד. הבנים/חבצלת
נוף העמק/האיריס
שאלות ותשובות לגבי קו 951
מתי מתחיל לפעול קו 951?
קו 951 מתחיל לפעול ב-12:30 בשישי
באיזו שעה קו 951 מפסיק לעבוד?
קו 951 מפסיק לפעול ב-12:30 בשישי
מתי מגיע קו 951?
כדי לראות מתי קו בני ברק←מגדל העמק האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בני ברק←מגדל העמק הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 951 (בני ברק←מגדל העמק)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בני ברק←מגדל העמק (בני ברק←מגדל העמק) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 951 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 951 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 951
קו 951 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 22:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 22:45 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 22:45 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 22:45 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 22:45 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 22:45 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 12:30 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | 20:30 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל951 (מ בית העלמין/חזון אי''ש), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 951 (בני ברק←מגדל העמק) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 951
תעריף הנסיעה ב951 (בני ברק←מגדל העמק) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
951 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 951 היא בית העלמין/חזון אי''ש והתחנה האחרונה היא נוף העמק/האיריס.
קו 951 (בני ברק←מגדל העמק) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 951. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 951.
מעקב אחר קו האוטובוס 951 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 951 (בני ברק←מגדל העמק) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 951 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 951 ב-ישראל
951 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 133 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#
- 30 - מסוף הר הצופים/בנימין מזר-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-1#
- 9 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-1ד
- 967 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-3#
- 99א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה-1#
- 137 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#
- 47 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#
- 1 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->הכותל המערבי-ירושלים-1#
- 70 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->הרקפות/הכלניות-נשר-1#
- 24 - היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים<->היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים-3#
- 66 - הדשנים-חיפה<->רמת יוחנן-רמת יוחנן-1צ
- 449 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->כיכר המעפיל-קרית גת-3#
- 439 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-3#
- 966 - נטור-נטור<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2ם
- 444 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#אילת ↔ ירושלים
- 34 - האומן/ברעם-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-2#
- 167 - מסוף רעננה/היהלום-רעננה<->צומת ניר צבי-באר יעקב-1#
- 215 - מרכזית המפרץ/שדרות ההסתדרות-חיפה<->שדרות נשיאי ישראל/אביב-כרמיאל-1#
- 93 - ולנברג/פרויד-חיפה<->טשרניחובסקי/האקדמית גורדון-חיפה-1#
- 7 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1ז