156 Lijn
Chatelineau Sncb→Gilly Gazomètre (M)
TEC Charleroi
TEC Charleroi 156 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 156 (Chatelineau Sncb→Gilly Gazomètre (M)) heeft in totaal 93 haltes. Het beginpunt is Chatelineau Sncb en het eindpunt is Gilly Gazomètre (M).
Kies een van onderstaande bus 156 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Chatelineau Sncb→Gilly Gazomètre (M) (93 haltes)
Chatelineau Sncb
Chatelineau 6 Bras
Chatelineau Traversée
Chatelineau Place De La Madeleine
Chatelineau Place De Brouckère
Chatelineau Fosse N° 7
Chatelineau Petit Pont
Chatelineau Place Destrée
Pironchamps Cité
Farciennes Maternité
Farciennes Ecoles du Wainage
Farciennes Le Wainage
Farciennes Puits Des Aulniats
Farciennes Baty De La Sorcière
Lambusart Chez Castin
Lambusart Faubourg
Lambusart Pont du Chemin De Fer
Lambusart Barrière Durart
Wanfercee-Baulet Castor
Wanfercee-Baulet Route De Namur
Wanfercee-Baulet Rue Des Culées
Wanfercee-Baulet Au Louvre
Wanfercee-Baulet Rue Des Dames
Wanfercee-Baulet Monument
Wanfercee-Baulet Place
Wanfercee-Baulet Coin Dupont
Wanfercee-Baulet Café Des Ronches
Keumiee Rue De Velaine
Velaine-Sur-Sambre Touvan
Velaine-Sur-Sambre Place De L'Eglise
Velaine-Sur-Sambre Aux Combattants
Velaine-Sur-Sambre S.N.C.V.
Velaine-Sur-Sambre La Duve
Velaine-Sur-Sambre Culot du Bois
Auvelais Boulangerie Wauquier
Auvelais Jonction
Auvelais Trieu Des Cannes
Auvelais Rominet
Auvelais Rue Dr Romedenne - Gare Sncb
Auvelais Usines H.M.S.
Auvelais Glaceries
Auvelais Pont De Sambre
Tamines Les Alloux
Tamines Passage À Niveau
Tamines Baty Ste-Barbe
Tamines Chapelle Sainte-Barbe
Tamines Rond-Point
Moignelee Place
Moignelee Château Meilleur
Tamines Nouvelle Cité
Tamines Home De Repos
Tamines Monument
Tamines Gare Sncb
Tamines Pré Des Haz
Tamines Place St-Martin
Tamines Rue Des Français
Aiseau Habitation N° 163
Aiseau Rue Rousselle
Aiseau Ruelle Binon
Aiseau Oignies Eglise
Aiseau Rue Des Ecoles
Aiseau Brasserie Scavée
Aiseau Menonry
Aiseau Habitation N° 8
Aiseau Chapelle St-Roch
Aiseau Notre-Dame De La Salette
Aiseau Place De L'Eglise
Aiseau Rue du Centre
Aiseau Calvaire
Aiseau Le Gibet
Pont-De-Loup Bois De Brou
Pont-De-Loup Joncquière
Pont-De-Loup Cité Ry du Moulin
Pont-De-Loup Sainte-Face
Pont-De-Loup Rond Point
Pont-De-Loup 4 Bras
Pont-De-Loup Cité
Pont-De-Loup Rue De La Limite
Chatelet Athénée
Chatelet Rue Des Gaux
Chatelet Rue du Collège
Chatelet Passerelle
Chatelineau Sncb
Chatelineau Traversée
Chatelineau Chant Des Oiseaux
Chatelineau Sébastopol
Chatelineau Cora
Montignies-Sur-Sambre Duchère
Montignies-Sur-Sambre Marie-Thérèse
Gilly 301
Gilly Auduins
Gilly Gazomètre (Ch. De Montignies)
Gilly Gazomètre (M)
156 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 156?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 156 om 04:54
Hoe laat vertrekt de laatste bus 156?
Op zondag, zaterdag gaat de laatste bus 156 om 20:26..
Wanneer komt bus 156 aan?
Wanneer komt de Chatelineau Sncb→Gilly Gazomètre (M) Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Chatelineau Sncb→Gilly Gazomètre (M) Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 156 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 156 bus station te bekijken.
Bus 156 dienstregeling
156 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 04:54 - 21:26
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 04:54 - 21:26 | 46 - 60 |
di. | 04:54 - 21:26 | 46 - 60 |
wo. | 04:54 - 21:26 | 46 - 60 |
do. | 04:54 - 21:26 | 46 - 60 |
vr. | 04:54 - 21:26 | 46 - 60 |
za. | 06:24 - 20:26 | 57 - 60 |
zo. | 06:24 - 20:26 | 57 - 60 |
TEC Charleroi bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 156 (van Chatelineau Sncb), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 156 (Chatelineau Sncb→Gilly Gazomètre (M)) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Charleroi.
156 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Charleroi 156 (Chatelineau Sncb→Gilly Gazomètre (M)) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Charleroi kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Charleroi gaan.
156 (TEC Charleroi)
De eerste stop van de 156 bus-route is Chatelineau Sncb en de laatste halte is Gilly Gazomètre (M). 156 (Chatelineau Sncb→Gilly Gazomètre (M)) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 156 heeft 93 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 89 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Charleroi, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 156 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 156 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 156 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 156 (Chatelineau Sncb→Gilly Gazomètre (M)) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 156 bus tracker of een live TEC Charleroi bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Charleroi of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Charleroi en elk bus, inclusief lijn 156, in Belgique.
156 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
TEC Charleroi in Belgique
- 158 - Châtelet - Farciennes - Roselies - Charl (Palais)/ Dienstregeling
- 53 - Souvret (Forrière) - Charleroi (Palais)/ Dienstregeling
- 75 - Goutroux (Pairotte) - Gozée - Thuillies/ Dienstregeling
- 52 - Gare Centrale - Nalinnes - Gourdinne/ Dienstregeling
- 14 - Gare Centrale - Bouffioulx - Gilly (Gazomètre)/ Dienstregeling
- 63 - Jumet (Madeleine) - Fontaine-l'Évêque/ Dienstregeling
- MFON - Marché de Fontaine-l'Évêque (Spécial)/ Dienstregeling
- 99 - Biesme-sous-Thuin - Beaumont - Erquelinnes/ Dienstregeling
- 17 - Fleurus - Wanfercée-Baulet - Gilly - Châtelet/ Dienstregeling
- RBUS - Walcourt - Froidchapelle/ Dienstregeling
- 62 - Gilly (Soleilmont) - Jumet (Madeleine)/ Dienstregeling
- CITY - City bus Charleroi Ville Haute - Ville Basse/ Dienstregeling
- 67 - Jumet (Madeleine) - Fleurus (Champs Elysées)/ Dienstregeling
- 3 - Montignies (Place)-Gare Centrale-Jamioulx (Prison)/ Dienstregeling
- 109A - Gare Centrale - Beaumont - Chimay/ Dienstregeling
- 70 - Montigny-le-Tilleul (Vésale) - Gare Centrale/ Dienstregeling
- 365A - Bruxelles - Jumet (Madeleine)/ Dienstregeling
- M4AB - Châtelineau (Pl. Destrée) - Gare Centrale/ Dienstregeling
- 156A - Chimay - Momignies/ Dienstregeling