קו 32
גונן←קריית שמונה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 32 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 32 (גונן←קריית שמונה) יש 14 תחנות. מסלול הקו מתחיל בגונן/מרכז ומסתיים בת. מרכזית ק''ש/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 32 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: גונן←קריית שמונה (14 תחנות)
גונן/מרכז
להבות הבשן/מרכז
מסעף להבות הבשן
נאות מרדכי
כפר בלום/מרכז
כפר בלום/הרחבה
כפר בלום/כביש 9778
מסעף כפר בלום דרום
צומת גומא
תל חי/90
בית המשפט/תל חי
תל חי/הנרייטה סאלד
תל חי/אורי אילן
ת. מרכזית ק''ש/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 32
מתי מתחיל לפעול קו 32?
קו 32 מתחיל לפעול ב-06:10 ברביעי, חמישי
באיזו שעה קו 32 מפסיק לעבוד?
קו 32 מפסיק לפעול ב-13:40 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 32?
כדי לראות מתי קו גונן←קריית שמונה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו גונן←קריית שמונה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 32 (גונן←קריית שמונה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס גונן←קריית שמונה (גונן←קריית שמונה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 32 של אגד (Egged) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 32 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 32 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 32 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 32
קו 32 פועל בראשון, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 11:45 - 13:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 11:45 - 13:40 | 115 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:10 - 21:10 | 90 - 130 |
ה׳ | 06:10 - 21:10 | 90 - 130 |
ו׳ | 11:45 - 13:40 | 115 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל32 (מ גונן/מרכז), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 32 (גונן←קריית שמונה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 32
תעריף הנסיעה ב32 (גונן←קריית שמונה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
32 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 32 היא גונן/מרכז והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ק''ש/הורדה.
קו 32 (גונן←קריית שמונה) פועל בראשון, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 32. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 32.
מעקב אחר קו האוטובוס 32 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 32 (גונן←קריית שמונה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 32 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 32 ב-ישראל
32 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 12 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->המלך חסן השני/בוסי סנט ג'ורג-קרית עקרון-1#/ לוח זמנים
- 18א - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->הדשנים-חיפה-3ז/ לוח זמנים
- 80 - חטיבת הנגב/דרך הגיא-אילת<->תיכון גולדווטר/חטיבת הנגב-אילת-1#/ לוח זמנים
- 960 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 5 - פאוור סנטר-נס ציונה<->קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 48א - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1פבאר שבע ↔ דימונה
- 5 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 2 - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 171 - מסוף אזורי חן-תל אביב יפו<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 90 - דרך השלום/נשיאי ישראל-כרמיאל<->קרן היסוד/שדרות נשיאי ישראל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 794 - מיכאל/בר כוכבא-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#
- 7 - מסוף אגד ביג כרמיאל-כרמיאל<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 91א - מרכז יום לקשיש/אריאל שרון-טירת כרמל<->הזית/לניאדו-טירת כרמל-2ט/ לוח זמנים
- 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2#ירושלים ↔ טבריה/ לוח זמנים
- 12 - תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 11 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 21 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 90 - בית ספר שפרינצק/קלאוזנר-קרית אתא<->זבולון/נווה חן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 66 - קרית אתא מרכז-קרית אתא<->רמת יוחנן-רמת יוחנן-1#/ לוח זמנים
- 409 - קניון איילון-בני ברק<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-1#/ לוח זמנים