קו 6
אבא שאול/דרך הרמ''ז←קדושת לוי/ברוק
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 6 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 6 (אבא שאול/דרך הרמ''ז←קדושת לוי/ברוק) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל באבא שאול/דרך הרמ''ז ומסתיים בקדושת לוי/ברוק.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 6 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אבא שאול/דרך הרמ''ז←קדושת לוי/ברוק (41 תחנות)
אבא שאול/דרך הרמ''ז
אבא שאול א
אבא שאול ב
אבא שאול/תלמודי תורה
אדמורי ויזניץ/אבא שאול
הרב שך/אוהב ישראל
בית יעקב/הרב שך
הרב ש''ך ד
בית כנסת/הרב שך
הרב שך/כביש 10
הרב שך ג
בית כנסת ביאלא
קדושת לוי / הרב שך
קדושת לוי ב
קדושת לוי א
בית כנסת ויז'ניץ/קדושת לוי
מרכז מסחרי כיכר העיר
מרכז מסחרי לב ביתר/הר''ן
מעזריטש/הר''ן
מעזריטש/חיי יצחק
מעזריטש/דרך האר''י
עירייה
רבי עקיבא / סלונים
בית יעקב אהבת חסד
רבי אלעזר המודעי/החיד''א
פארק חזון יוסף
רבי יוחנן בן זכאי/חפץ חיים
בית כנסת קליבלנד/הבבא סאלי
טיפת חלב/בבא סאלי
קנייבסקי/בבא סאלי
דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס
כנסת מרדכי/הרב אבא שאול
כנסת מרדכי/כנסת יחזקאל
חב''ד/מוצפי
ישיבת נזר התלמוד/חב''ד
חב''ד/ מעזריטש
מעזריטש/חב''ד
מעזריטש/מהרי''ץ
קדושת לוי/המהרי''ץ
קדושת לוי ד
קדושת לוי/ברוק
שאלות ותשובות לגבי קו 6
מתי מתחיל לפעול קו 6?
קו 6 מתחיל לפעול ב-00:00 בחמישי, שישי
באיזו שעה קו 6 מפסיק לעבוד?
קו 6 מפסיק לפעול ב-06:40 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 6?
כדי לראות מתי קו אבא שאול/דרך הרמ''ז←קדושת לוי/ברוק האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אבא שאול/דרך הרמ''ז←קדושת לוי/ברוק הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 6 (אבא שאול/דרך הרמ''ז←קדושת לוי/ברוק)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אבא שאול/דרך הרמ''ז←קדושת לוי/ברוק (אבא שאול/דרך הרמ''ז←קדושת לוי/ברוק) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 6 של קווים (Kavim) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 6 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 6 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 6 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 6
קו 6 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 21:15 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:50 - 06:40 | 20 - 30 |
ב׳ | 21:15 - 23:45 | 15 |
ג׳ | 00:20 - 23:45 | 15 - 22 |
ד׳ | 05:55 - 23:45 | 15 - 20 |
ה׳ | 00:00 - 23:45 | 15 - 22 |
ו׳ | 00:00 - 06:40 | 15 |
ש׳ | 21:15 - 23:45 | 15 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל6 (מ אבא שאול/דרך הרמ''ז), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 6 (אבא שאול/דרך הרמ''ז←קדושת לוי/ברוק) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 6
תעריף הנסיעה ב6 (אבא שאול/דרך הרמ''ז←קדושת לוי/ברוק) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
6 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 6 היא אבא שאול/דרך הרמ''ז והתחנה האחרונה היא קדושת לוי/ברוק.
קו 6 (אבא שאול/דרך הרמ''ז←קדושת לוי/ברוק) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 6. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 6.
מעקב אחר קו האוטובוס 6 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 6 (אבא שאול/דרך הרמ''ז←קדושת לוי/ברוק) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 6 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 6 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 233 - באקה/כניסה צפונית-באקה אל ע'רביה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 157 - אלמוג סנטר/אפרים קישון-באר יעקב<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-14/ לוח זמנים
- 2 - בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב<->ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 40 - בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 68 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ביה''ס אשאטי-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 157 - 'נצר סירני א-נצר סרני<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-12
- 156 - קניון אסף/44-ראשון לציון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 90 - בי''ס אורט עירוני/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->גולדה מאיר/יצחק נבון-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 12 - אולם ספורט חדש-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 774 - חט''ב א/עבד אל חי-טירה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-10/ לוח זמנים
- 324 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 239 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 52 - מסוף ג'ת-ג'ת<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 293 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 116 - תכלת /אבני חושן-מודיעין מכבים רעות<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 241 - שיבת ציון/טללים-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 137 - דרך האר''י/ כביש 375-ביתר עילית<->מסוף הרכבת/הורדה-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 155 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->שער ירושלים / 4313-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 238 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->קבר רחל-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 18 - קובאא אלדאארי א-כפר קרע<->ברטעה-בסמ''ה-10/ לוח זמנים