Kuidas saada linnas Oru asukohta Ääsmäe — Haapsalu — Rohuküla ja Herjava — Võnnu: Buss | Moovit

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised populaarsetest asukohtadest sihtpunkti Ääsmäe — Haapsalu — Rohuküla ja Herjava — Võnnu, Oru, kasutades ühistranspordi tüüpe Buss

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Ääsmäe — Haapsalu — Rohuküla ja Herjava — Võnnu

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Asukohast Vääna-Jõesuu, Harku 219 min
Buss - 137137
Buss - 163163
Buss - 734734
Buss - 2121
Kõnni
Asukohast Pääsküla, Tallinn 136 min
Buss - 163163
Buss - 734734
Buss - 2121
Kõnni
Asukohast Rummu, Vasalemma 248 min
Kõnni
Buss - 149149
Buss - Ä1Ä1
Buss - 734734
Buss - 2121
Kõnni
Asukohast Laagri, Saue 204 min
Kõnni
Buss - 256256
Buss - 734734
Buss - 2121
Kõnni
Asukohast Keila 181 min
Kõnni
Buss - Ä1Ä1
Buss - 734734
Buss - 2121
Kõnni

Küsimused & vastused

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Vääna-Jõesuu, Harku sihtpunkti Ääsmäe — Haapsalu — Rohuküla ja Herjava — Võnnu?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Pääsküla, Tallinn sihtpunkti Ääsmäe — Haapsalu — Rohuküla ja Herjava — Võnnu?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Rummu, Vasalemma sihtpunkti Ääsmäe — Haapsalu — Rohuküla ja Herjava — Võnnu?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Laagri, Saue sihtpunkti Ääsmäe — Haapsalu — Rohuküla ja Herjava — Võnnu?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Keila, Keila sihtpunkti Ääsmäe — Haapsalu — Rohuküla ja Herjava — Võnnu?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Vääna-Jõesuu, Harku sihtpunkti Ääsmäe — Haapsalu — Rohuküla ja Herjava — Võnnu?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Pääsküla, Tallinn sihtpunkti Ääsmäe — Haapsalu — Rohuküla ja Herjava — Võnnu?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Rummu, Vasalemma sihtpunkti Ääsmäe — Haapsalu — Rohuküla ja Herjava — Võnnu?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Laagri, Saue sihtpunkti Ääsmäe — Haapsalu — Rohuküla ja Herjava — Võnnu?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Keila, Keila sihtpunkti Ääsmäe — Haapsalu — Rohuküla ja Herjava — Võnnu?

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Ääsmäe — Haapsalu — Rohuküla ja Herjava — Võnnu jõudmiseks?

  • Lähimad peatused sihtpunkti Ääsmäe — Haapsalu — Rohuküla ja Herjava — Võnnu jõudmiseks on:
    • Juurika on 32 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel

Millised Buss liinid peatuvad Ääsmäe — Haapsalu — Rohuküla ja Herjava — Võnnu juures?

Saa oma praegusest asukohast suunajuhiseid
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 2600 linna ning seda 85+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Moovit muutis sihtpunkti Ääsmäe — Haapsalu — Rohuküla ja Herjava — Võnnu jõudmise palju lihtsamaks. Saa Mooviti mobiiliäpi ja Mooviti veebiäpi abil suunajuhiseid ja leia lähimaid peatuseid. Vaatad oma sihtpunktile lähimaid ühistranspordi peatuseid? Vaata neid alternatiive: Juurika.

Otsitava ristmiku nimi ei tule meelde? Sisesta mõlemad aadressid ja Moovit otsib välja parima marsruudi ja sõiduplaani ajad, et sind sinna viia.

Kas sul on oma lemmik ühistranspordi tüüp? Sihtpunkti jõudmiseks saab kasutada järgmisi valikuid: Buss. Järgmised ühistranspordi valikud peatuvad sihtpunkti Ääsmäe — Haapsalu — Rohuküla ja Herjava — Võnnu läheduses - Buss: 21.

Kas sa ei tea, kus oma teekonnal maha tulla või kust leida lähimaid teid? Lae alla Moovit App, et saada kõige värskemaid sõiduplaane, reaalajas samm-sammult suunajuhiseid, hinnangulisi saabumisaegu ja et vaadata kaardilt, milline on parim tänav ristmiku Ääsmäe — Haapsalu — Rohuküla ja Herjava — Võnnu ületamiseks.

Bussiaegade ja rongiaegade vaatamiseks puudub vajadus eraldi bussi äpi ja rongi äpi järele, sest Moovit sisaldab ühes äpis kogu ühistranspordi infot, mida on vaja linnas Oru liikumiseks. Seetõttu valisid Google Play Store ja Apple App Store meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks.

Ääsmäe — Haapsalu — Rohuküla ja Herjava — Võnnu, Oru

Lähimad peatused sihtpunkti Ääsmäe — Haapsalu — Rohuküla ja Herjava — Võnnu linnas Oru

Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Reaalajas saabumised, sõiduplaanid, kaardid & muu