Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Vasalemma asukohta Ämari: Buss või Raudtee?

Vaata Ämari, Vasalemma kaardil

Ämari kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Ämari, Vasalemma, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Ämari lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Ämari juures?

    Need Buss liinid peatuvad Ämari juures: 146.

    Rohkem andmeid

Vaata Ämari, Vasalemma kaardil

Ämari kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Ämari linnas Vasalemma

Tahad teada, kuidas saada linnas Vasalemma, Eesti sihtpunkti Ämari? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Ämari pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Ämari jõudmiseks.

Sihtpunkti Ämari jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 146

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Ämari.

Muudame sihtpunkti Ämari sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Vasalemma, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Ämari, Vasalemma
Ämari, Vasalemma Ämari on alevik Harju maakonnas Lääne-Harju vallas. Kuni 2017. aasta haldusreformini kuulus Ämari Vasalemma valda. Ämaris asub Ämari Garnison lennubaasi ja Eesti õhuseirekeskusega. Ämarit on esimest korda mainitud "Taani hindamisraamatus" (küla nimega Hemaeri). 1413. aastal mainitakse praeguse aleviku kohal olnud küla Happemat, mis müüdi Padise kloostrile. Aastast 1592 on teada küla järgi nimetatud Ämari mõis (Happtmatt, hiljem Habbinem); küla ennast küll nimetati Suurkülaks.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Ämari jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Ämari kasutades app!