Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Jõelähtme asukohta Ülgase: Buss?

Ülgase kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Ülgase, Jõelähtme, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Ülgase lähedusest

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Ülgase?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

Ülgase kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Ülgase linnas Jõelähtme

Tahad teada, kuidas saada linnas Jõelähtme, Eesti sihtpunkti Ülgase? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Ülgase pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Ülgase jõudmiseks.

Sihtpunkti Ülgase jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 100, 101, 286

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Ülgase.

Muudame sihtpunkti Ülgase sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Jõelähtme, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Ülgase, Jõelähtme
Ülgase, Jõelähtme Ülgase on küla Harjumaal Jõelähtme vallas. Küla asub tervikuna Rebala maastikukaitsealal. Küla piirneb läänes Saviranna ja Kallaverega, edelas Maardu linnaga, lõunas Võerdla ja Rebala külaga ning idas Kostirannaga. Põhja pool asub Soome laht. Tallinna uus prügila asub Ülgasest lõunas. 2011. aasta rahvaloenduse andmetel elas külas 84 inimest. Neist 73 (86,9%) olid eestlased. Küla on tuntud 1920. aastatel loodud fosforiidikaevanduse poolest. Tänapäevani on alles ja osaliselt läbitavad kaevanduskäigud, mis algavad Ülgase pangast. Kaevanduskäikudes talvituvad nahkhiired. 2018. aasta detsembrist kuni 2021. aasta suveni parandab ELF Ülgasel projekti „Tiigilendlase elupaikade parandamine Eestis‟ raames tiigilendlaste talvitusolusid. Kaevanduse juurest viis enne 1940. aastaid raudtee Koljuotsa, kus asus sadam, mille kaudu fosforiiti mujale veeti. Nõukogude ajal on fosforiidi kaevandamine maastikku põhjalikult muutnud. Künkad küündivad küla lõunaosas 65 meetrini merepinnast. Pikemalt artiklis Ülgase fosforiidikaevandusÜlgase panga ja Koljuotsa vahel kaevandatakse tänapäeval savi. Ülgase paekaldal asub kaks Eesti Vabariigi geodeetilist punkti. Ülgase edelaosas ja Kallavere küla lõunaosas asuvad suvilad ja aiamaad on kurikuulsad kuritegevuse kõrge taseme tõttu. Ülgasel asub Talleggi sugulindla.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Ülgase jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Ülgase kasutades app!