Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kuressaare asukohta کورہ سارہ: Buss või Raudtee?

کورہ سارہ kaart

Suunajuhised asukohta کورہ سارہ, Kuressaare, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad کورہ سارہ lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad کورہ سارہ juures?

    Need Buss liinid peatuvad کورہ سارہ juures: 149, 466, 5202.

    Rohkem andmeid
کورہ سارہ kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta کورہ سارہ linnas Kuressaare

Tahad teada, kuidas saada linnas Kuressaare, Eesti sihtpunkti کورہ سارہ? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti کورہ سارہ pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti کورہ سارہ jõudmiseks.

Sihtpunkti کورہ سارہ jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 149, 466, 5202

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast کورہ سارہ.

Muudame sihtpunkti کورہ سارہ sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kuressaare, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

کورہ سارہ, Kuressaare
Lihtsam saada کورہ سارہ kasutades app!