Kuidas saada linnas Tallinn asukohta A. Le Coq Arena: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi
A. Le Coq Arena, Tallinn, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta A. Le Coq Arena, Tallinn, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad A. Le Coq Arena lähedusest - Buss: 17, 23, ELR5, ELR53.

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti A. Le Coq Arena jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti A. Le Coq Arena jõudmiseks on:

  • Kotka on 385 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Lilleküla on 410 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kitseküla on 548 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Virmalise on 561 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad A. Le Coq Arena juures?

Need Buss liinid peatuvad A. Le Coq Arena juures: 17, 23, ELR5, ELR53.

A. Le Coq Arena, Tallinn, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta A. Le Coq Arena linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti A. Le Coq Arena? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti A. Le Coq Arena pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti A. Le Coq Arena jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile A. Le Coq Arena lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kotka; Lilleküla; Kitseküla; Virmalise.

Sihtpunkti A. Le Coq Arena jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 17, 23, ELR5, ELR53.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast A. Le Coq Arena.

Muudame sihtpunkti A. Le Coq Arena sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

A. Le Coq Arena, Tallinn
A. Le Coq Arena, Tallinn A. Le Coq Arena (endise nimega Lilleküla jalgpalli staadion) on Eesti jalgpallikoondise, Tallinna FCI Levadia ja Tallinna FC Flora jalgpalliklubide 2001. aastal Tallinnas avatud kodustaadion. Staadion mahutab 10 340 pealtvaatajat, millele lisanduvad kohad staadioni III korrusel asuvates VIP-loožides. Staadioni arhitekt on Haldo Oravas. Ehitis jäi 2001. aastal projekti järgi lõpuni ehitamata. 2015. aasta septembris otsustas valitsus eraldada riigieelarvest viis miljonit eurot Lilleküla jalgpallistaadioni juurdeehitise rajamiseks, mis suurendas istekohtade arvu 15 000-ni ja võimaldab seal korraldada 2018. aasta UEFA Superkarika finaalmängu. Lisaks istekohtadele ehitati staadionile põhjatribüüni katus ja fassaadhoone ning tehti kapitaalremont.Staadioni aadress on Jalgpalli 21, 11312 Tallinn. Lilleküla jalgpallikompleksi kuuluvad veel staadioni kõrval olevad Sportland Arena, Nike Arena ja A. Le Coq Arena sisehall. Lisaks veel FC Flora Lilleküla väljakud (kaks täismõõtmelist pärismuruväljakut), mis kuuluvad Tallinna FC Florale.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti A. Le Coq Arena jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada A. Le Coq Arena kasutades app!