Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Vastse-Kuuste asukohta Akste Järv: Buss?

Akste Järv kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Akste Järv, Vastse-Kuuste, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Akste Järv lähedusest

  • Buss Buss: 61

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Akste Järv?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Akste Järv juures?

    Need Buss liinid peatuvad Akste Järv juures: 61.

    Rohkem andmeid
Akste Järv kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Akste Järv linnas Vastse-Kuuste

Tahad teada, kuidas saada linnas Vastse-Kuuste, Eesti sihtpunkti Akste Järv? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Akste Järv pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Akste Järv jõudmiseks.

Sihtpunkti Akste Järv jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 61

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Akste Järv.

Muudame sihtpunkti Akste Järv sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Vastse-Kuuste, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Akste Järv, Vastse-Kuuste
Akste Järv, Vastse-Kuuste Akste järv on järv Põlvamaal Põlva vallas, Ahjast 4 km lõuna pool. Järv on kirde-edela suunas piklik ja tema pindala on 5,3 ha, suurim sügavus 4,3 m. Järv paikneb Ahja ürgorgu suunduvas Akste lisaorus. Kaldad on soostunud, kaetud enamasti turbasamblaõõtsikuga. Põhja katab paks mudakiht. Vesi on pruunikasoranž, vähese läbipaistvusega (1,2 m). Fütoplanktonit on järves vähe, zooplanktonit on rohkem. Viive Kõvask on leidnud järvest paar haruldast ikkesvetikat. Zooplanktonis leidub ka küürikut. Akste järve loodusala kuulub Natura 2000 looduskaitsevõrgustikku. Järve kaitseks on moodustatud Akste järve hoiuala. Hoiuala kaitse-eesmärk on huumustoitelise järve elupaigatüübi kaitse. Kaitsealustest taimeliikidest esinevad Akste järves valge vesiroos ja väike vesikupp.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Akste Järv jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Akste Järv kasutades app!