Kuidas saada linnas Puhajarve asukohta Alaküla — Rüa ja Tatra — Otepää — Sangaste: Buss | Moovit

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised asukohta Alaküla — Rüa ja Tatra — Otepää — Sangaste, Puhajarve, kasutades ühistransporti

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Alaküla — Rüa ja Tatra — Otepää — Sangaste

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Asukohast Tartu Bussijaam, Tartu 117 min
Buss - 7171
Buss - 7676
Asukohast Lõunakeskus, Tartu 136 min
Buss - 66
Buss - 7171
Buss - 7676
Asukohast Raekoja Plats, Tartu 146 min
Buss - 44
Buss - 7171
Buss - 7676
Asukohast Tartu Kutsehariduskeskus, Tartu 116 min
Buss - 7171
Buss - 7676
Asukohast Paide 300 min
Kõnni
Buss - 368368
Buss - 305305
Buss - 7171
Buss - 3939

Küsimused & vastused

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Tartu Bussijaam, Tartu sihtpunkti Alaküla — Rüa ja Tatra — Otepää — Sangaste?

  • Buss - 71, Buss - 76 abil asukohast Tartu Bussijaam, Tartu sihtpunkti Alaküla — Rüa ja Tatra — Otepää — Sangaste jõudmiseks kulub 117 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Lõunakeskus, Tartu sihtpunkti Alaküla — Rüa ja Tatra — Otepää — Sangaste?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Raekoja Plats, Tartu sihtpunkti Alaküla — Rüa ja Tatra — Otepää — Sangaste?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Tartu Kutsehariduskeskus, Tartu sihtpunkti Alaküla — Rüa ja Tatra — Otepää — Sangaste?

  • Buss - 71, Buss - 76 abil asukohast Tartu Kutsehariduskeskus, Tartu sihtpunkti Alaküla — Rüa ja Tatra — Otepää — Sangaste jõudmiseks kulub 117 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Paide, Paide sihtpunkti Alaküla — Rüa ja Tatra — Otepää — Sangaste?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Tartu Bussijaam, Tartu sihtpunkti Alaküla — Rüa ja Tatra — Otepää — Sangaste?

  • Buss - 71, Buss - 76 abil asukohast Tartu Bussijaam, Tartu sihtpunkti Alaküla — Rüa ja Tatra — Otepää — Sangaste jõudmiseks kulub 117 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Lõunakeskus, Tartu sihtpunkti Alaküla — Rüa ja Tatra — Otepää — Sangaste?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Raekoja Plats, Tartu sihtpunkti Alaküla — Rüa ja Tatra — Otepää — Sangaste?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Tartu Kutsehariduskeskus, Tartu sihtpunkti Alaküla — Rüa ja Tatra — Otepää — Sangaste?

  • Buss - 71, Buss - 76 abil asukohast Tartu Kutsehariduskeskus, Tartu sihtpunkti Alaküla — Rüa ja Tatra — Otepää — Sangaste jõudmiseks kulub 117 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Paide, Paide sihtpunkti Alaküla — Rüa ja Tatra — Otepää — Sangaste?

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Alaküla — Rüa ja Tatra — Otepää — Sangaste jõudmiseks?

  • Lähimad peatused sihtpunkti Alaküla — Rüa ja Tatra — Otepää — Sangaste jõudmiseks on:
    • Rüa on 39 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel
    • Kivisoo on 745 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel

Millised Buss liinid peatuvad Alaküla — Rüa ja Tatra — Otepää — Sangaste juures?

Saa oma praegusest asukohast suunajuhiseid
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 2600 linna ning seda 85+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Moovit muutis sihtpunkti Alaküla — Rüa ja Tatra — Otepää — Sangaste jõudmise palju lihtsamaks. Saa Mooviti mobiiliäpi ja Mooviti veebiäpi abil suunajuhiseid ja leia lähimaid peatuseid. Vaatad oma sihtpunktile lähimaid ühistranspordi peatuseid? Vaata neid alternatiive: Rüa; Kivisoo.

Otsitava ristmiku nimi ei tule meelde? Sisesta mõlemad aadressid ja Moovit otsib välja parima marsruudi ja sõiduplaani ajad, et sind sinna viia.

Kas sul on oma lemmik ühistranspordi tüüp? Sihtpunkti jõudmiseks saab kasutada järgmisi valikuid: Buss. Järgmised ühistranspordi valikud peatuvad sihtpunkti Alaküla — Rüa ja Tatra — Otepää — Sangaste läheduses - Buss: 39, 76.

Kas sa ei tea, kus oma teekonnal maha tulla või kust leida lähimaid teid? Lae alla Moovit App, et saada kõige värskemaid sõiduplaane, reaalajas samm-sammult suunajuhiseid, hinnangulisi saabumisaegu ja et vaadata kaardilt, milline on parim tänav ristmiku Alaküla — Rüa ja Tatra — Otepää — Sangaste ületamiseks.

Bussiaegade ja rongiaegade vaatamiseks puudub vajadus eraldi bussi äpi ja rongi äpi järele, sest Moovit sisaldab ühes äpis kogu ühistranspordi infot, mida on vaja linnas Puhajarve liikumiseks. Seetõttu valisid Google Play Store ja Apple App Store meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks.

Alaküla — Rüa ja Tatra — Otepää — Sangaste, Puhajarve

Lähimad peatused sihtpunkti Alaküla — Rüa ja Tatra — Otepää — Sangaste linnas Puhajarve

Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Reaalajas saabumised, sõiduplaanid, kaardid & muu