Kuidas saada linnas Puhajarve asukohta Alapika Järv: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised asukohta Alapika Järv, Puhajarve, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Alapika Järv lähedusest - Buss: 31C, 326.

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Alapika Järv juures?

Need Buss liinid peatuvad Alapika Järv juures: 31C, 326.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Alapika Järv linnas Puhajarve

Tahad teada, kuidas saada linnas Puhajarve, Eesti sihtpunkti Alapika Järv? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Alapika Järv pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Alapika Järv jõudmiseks.

Sihtpunkti Alapika Järv jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 31C, 326.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Alapika Järv.

Muudame sihtpunkti Alapika Järv sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Puhajarve, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Alapika Järv, Puhajarve
Alapika Järv, Puhajarve

Alapikä järv (ka Alapika järv) on järv Valga maakonnas Otepää vallas Vana-Otepää külas. Veekogu pindala on 5 ha. Veekogu kaldajoone pikkus on 1745 m. Järves on 1 saar. Wiki

Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Alapika Järv kasutades app!