Kuidas saada linnas Karksi asukohta Alliku: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Alliku jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Alliku jõudmiseks on:

  • Pargi on 320 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Karksi on 630 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Karksi Kauplus on 767 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Alliku juures?

Need Buss liinid peatuvad Alliku juures: 50.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Alliku linnas Karksi

Tahad teada, kuidas saada linnas Karksi, Eesti sihtpunkti Alliku? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Alliku pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Alliku jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Alliku lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pargi; Karksi; Karksi Kauplus.

Sihtpunkti Alliku jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 50

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Alliku.

Muudame sihtpunkti Alliku sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Karksi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Alliku, Karksi
Lihtsam saada Alliku kasutades app!