Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Vigala asukohta Araste: Buss?

Araste kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Araste, Vigala, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Araste lähedusest

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Araste?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

Araste kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Araste linnas Vigala

Tahad teada, kuidas saada linnas Vigala, Eesti sihtpunkti Araste? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Araste pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Araste jõudmiseks.

Sihtpunkti Araste jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 329, 355, 360

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Araste.

Muudame sihtpunkti Araste sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Vigala, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Araste, Vigala
Araste, Vigala Araste küla asub Märjamaa vallas Päärdu–Tõnumaa tee ääres. Enne Eesti omavalitsuste haldusreformi 2017. aastal kuulus küla Vigala valda. Arastest lähub kohalik tee Sääla kaudu Kivi-Vigalasse. Külast voolab läbi Velise jõkke suubuv Tamma oja (vana nimega Vaguja jõgi), mis saab alguse Illaste rabast. Arastest loodesse jääb Tõnumaa raba turbaväli. Vanimad teated Araste kohta pärinevad 1420. aastast (Haras). Keskajal asus Arastes Saare-Lääne piiskopkonna ühe toomhärra regendi keskus. 1696. aastast on teateid Arastes olnud Tamma külakõrtsi kohta. 1970ndatel liideti Arastega Vaguja ja Araste-Saunteküla. 1996 Vigala vallavolikogu otsusega Vaguja küla taastati. Arastest on pärit vennad kunstnik Ants Laikmaa ja seltsielutegelane Bernhard Laipman. Araste bussipeatus asub Jädivere–Silla maantee ääres naaberküla Vanamõisa piires.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Araste jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Araste kasutades app!