Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Ambla asukohta Aravete: Buss või Tramm?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Aravete jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Aravete jõudmiseks on:

    • Aravete on 72 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Aravete juures?

    Need Buss liinid peatuvad Aravete juures: 348, 502.

Aravete kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Aravete linnas Ambla

Tahad teada, kuidas saada linnas Ambla, Eesti sihtpunkti Aravete? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Aravete pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Aravete jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Aravete lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Aravete.

Sihtpunkti Aravete jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 348, 502

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Aravete.

Muudame sihtpunkti Aravete sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Ambla, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Aravete, Ambla
Aravete, Ambla Aravete alevik on Järva maakonnas Järva vallas Pärnu–Rakvere maantee ääres, Aegviidu-Neitla oosistu lõunaosas kolmel rööpselt kulgeval oosil asuv asula. Enne Eesti omavalitsuste haldusreformi 2017. aastal kuulus alevik Ambla valda. Aravete alevik moodustati 1975. aastal Aravete küla ja Maarja töölisasula ühendamisel. Ta koosneb kahest eraldi asuvast asumist – Aravete ja Maarjamõisa. Aravate asula oli Aravete kolhoosi keskuseks ja on siiani piirkonna üks suuremaid tööandjaid. Suurimad tööandjad on Aravete Agro OÜ, AS Aravete Saeveski, Aravete Metallitööde OÜ, Maxit Estonia AS tehas Optimix, EPK OÜ, Aravete Kütus AS ja ka talumajapidamised. Säilinud on ka põllumajanduslikku tootmist. Ettevõtted on põhiliselt loodud 20 aastat tagasi toiminud ettevõtete ja kolhoosi materiaalsel baasil. Lisaks eraettevõtetele asuvad Aravete territooriumil riikliku struktuuri asutustena Järvamaa Päästeteenistuse Aravete Tugikomando ja Järva Politseiprefektuuri Aravete Politseijaoskond. Samuti asub valla eakate hooldekodu ja spetsiaalselt lasteaiaks ehitatud kahekorruselises hoones asuv lasteaed Aravete alevikus. Aravetel asub RMK Järvamaa metskonna keskus.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Aravete jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Lähimad peatused sihtpunkti Aravete linnas Ambla

Buss peatused, mis on kõige lähemal sihtpunktile Aravete, Ambla

Lihtsam saada Aravete kasutades app!