Kuidas saada linnas Vaivara asukohta Aroonia ja Kudruküla — Puhkova: Buss | Moovit

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised asukohta Aroonia ja Kudruküla — Puhkova, Vaivara, kasutades ühistransporti

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane

Küsimused & vastused

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Tartu Kaubamaja, Tartu sihtpunkti Aroonia ja Kudruküla — Puhkova?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Tartu Bussijaam, Tartu sihtpunkti Aroonia ja Kudruküla — Puhkova?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Rakvere Bussijaam, Rakvere sihtpunkti Aroonia ja Kudruküla — Puhkova?

  • Buss - 746, Buss - 31 abil asukohast Rakvere Bussijaam, Rakvere sihtpunkti Aroonia ja Kudruküla — Puhkova jõudmiseks kulub 193 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Ahtme Gümnaasium, Kohtla-Järve sihtpunkti Aroonia ja Kudruküla — Puhkova?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Tartu Kaubamaja, Tartu sihtpunkti Aroonia ja Kudruküla — Puhkova?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Tartu Kutsehariduskeskus, Tartu sihtpunkti Aroonia ja Kudruküla — Puhkova?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Tartu Bussijaam, Tartu sihtpunkti Aroonia ja Kudruküla — Puhkova?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Rakvere Bussijaam, Rakvere sihtpunkti Aroonia ja Kudruküla — Puhkova?

  • Buss - 746, Buss - 31 abil asukohast Rakvere Bussijaam, Rakvere sihtpunkti Aroonia ja Kudruküla — Puhkova jõudmiseks kulub 193 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Ahtme Gümnaasium, Kohtla-Järve sihtpunkti Aroonia ja Kudruküla — Puhkova?

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Aroonia ja Kudruküla — Puhkova jõudmiseks?

  • Lähimad peatused sihtpunkti Aroonia ja Kudruküla — Puhkova jõudmiseks on:
    • Elektron Suvilad on 689 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel

Millised Buss liinid peatuvad Aroonia ja Kudruküla — Puhkova juures?

Saa oma praegusest asukohast suunajuhiseid
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 2700 linna ning seda 86+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Tahad saada teada, kuidas jõuda linnas Vaivara, Eesti sihtpunkti Aroonia ja Kudruküla — Puhkova? Moovit näitab sulle kõige kiiremat marsruuti, et jõuaksid sinna kõige kiiremini kohale. Vaata Mooviti äppi või Mooviti veebilehte, et näha kõige värskemaid sõiduplaane või et planeerida oma teekonda kaardil või vaadata soovitud sihtpunktile lähimaid peatuseid. Kui sa tahad külastada kindlat ristmikku, siis sisesta tänava või tee aadress ning Moovit aitab sul su teekonda planeerida.

Buss võivad viia sind sihtpunkti Aroonia ja Kudruküla — Puhkova. Järgmised liinid ja marsruudid peatuvad läheduses - Buss: 31, 37.

Otsid sihtpunktile Aroonia ja Kudruküla — Puhkova lähimaid peatusi? Sinu asukohale lähimateks peatusteks on: Elektron Suvilad.

Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi, sest Moovit on kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat saadavalolevat bussiaega või rongiaega. Lae alla Moovit App, et saada live suunajuhiseid sihtpunkti Aroonia ja Kudruküla — Puhkova.

Me muudame sihtpunkti Aroonia ja Kudruküla — Puhkova sõitmise lihtsaks, mistõttu peavad üle 300 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnas Vaivara, Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks.

Aroonia ja Kudruküla — Puhkova, Vaivara
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Reaalajas saabumised, sõiduplaanid, kaardid & muu