Kuidas saada linnas Maidla asukohta Aruvälja — Soonurme ja Lüganuse — Oandu — Tudu: Buss | Moovit

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised asukohta Aruvälja — Soonurme ja Lüganuse — Oandu — Tudu, Maidla, kasutades ühistransporti

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Aruvälja — Soonurme ja Lüganuse — Oandu — Tudu

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Asukohast Paide 293 min
Kõnni
Buss - 368368
Buss - 103A103A
Buss - 100100
Kõnni
Asukohast Kaubamaja, Tartu 313 min
Buss - 299299
Buss - 100100
Kõnni
Asukohast Annelinna Gümnaasium, Tartu 334 min
Buss - 2020
Buss - 299299
Buss - 100100
Kõnni
Asukohast Raekoja Plats, Tartu 428 min
Buss - 88
Buss - 299299
Buss - 100100
Kõnni
Asukohast Tartu Kaubamaja, Tartu 313 min
Buss - 299299
Buss - 100100
Kõnni

Küsimused & vastused

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Paide, Paide sihtpunkti Aruvälja — Soonurme ja Lüganuse — Oandu — Tudu?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Kaubamaja, Tartu sihtpunkti Aruvälja — Soonurme ja Lüganuse — Oandu — Tudu?

  • Buss - 299, Buss - 100 abil asukohast Kaubamaja, Tartu sihtpunkti Aruvälja — Soonurme ja Lüganuse — Oandu — Tudu jõudmiseks kulub 314 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Annelinna Gümnaasium, Tartu sihtpunkti Aruvälja — Soonurme ja Lüganuse — Oandu — Tudu?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Raekoja Plats, Tartu sihtpunkti Aruvälja — Soonurme ja Lüganuse — Oandu — Tudu?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Tartu Kaubamaja, Tartu sihtpunkti Aruvälja — Soonurme ja Lüganuse — Oandu — Tudu?

  • Buss - 299, Buss - 100 abil asukohast Tartu Kaubamaja, Tartu sihtpunkti Aruvälja — Soonurme ja Lüganuse — Oandu — Tudu jõudmiseks kulub 314 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Paide, Paide sihtpunkti Aruvälja — Soonurme ja Lüganuse — Oandu — Tudu?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Kaubamaja, Tartu sihtpunkti Aruvälja — Soonurme ja Lüganuse — Oandu — Tudu?

  • Buss - 299, Buss - 100 abil asukohast Kaubamaja, Tartu sihtpunkti Aruvälja — Soonurme ja Lüganuse — Oandu — Tudu jõudmiseks kulub 314 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Annelinna Gümnaasium, Tartu sihtpunkti Aruvälja — Soonurme ja Lüganuse — Oandu — Tudu?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Raekoja Plats, Tartu sihtpunkti Aruvälja — Soonurme ja Lüganuse — Oandu — Tudu?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Tartu Kaubamaja, Tartu sihtpunkti Aruvälja — Soonurme ja Lüganuse — Oandu — Tudu?

  • Buss - 299, Buss - 100 abil asukohast Tartu Kaubamaja, Tartu sihtpunkti Aruvälja — Soonurme ja Lüganuse — Oandu — Tudu jõudmiseks kulub 314 min

Millised Buss liinid peatuvad Aruvälja — Soonurme ja Lüganuse — Oandu — Tudu juures?

Saa oma praegusest asukohast suunajuhiseid
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 2600 linna ning seda 85+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Otsitava ristmiku nimi ei tule meelde? Sisesta mõlemad aadressid ja Moovit otsib välja parima marsruudi ja sõiduplaani ajad, et sind sinna viia.

Kas sul on oma lemmik ühistranspordi tüüp? Sihtpunkti jõudmiseks saab kasutada järgmisi valikuid: Buss. Järgmised ühistranspordi valikud peatuvad sihtpunkti Aruvälja — Soonurme ja Lüganuse — Oandu — Tudu läheduses - Buss: 100.

Kas sa ei tea, kus oma teekonnal maha tulla või kust leida lähimaid teid? Lae alla Moovit App, et saada kõige värskemaid sõiduplaane, reaalajas samm-sammult suunajuhiseid, hinnangulisi saabumisaegu ja et vaadata kaardilt, milline on parim tänav ristmiku Aruvälja — Soonurme ja Lüganuse — Oandu — Tudu ületamiseks.

Bussiaegade ja rongiaegade vaatamiseks puudub vajadus eraldi bussi äpi ja rongi äpi järele, sest Moovit sisaldab ühes äpis kogu ühistranspordi infot, mida on vaja linnas Maidla liikumiseks. Seetõttu valisid Google Play Store ja Apple App Store meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks.

Aruvälja — Soonurme ja Lüganuse — Oandu — Tudu, Maidla

Lähimad peatused sihtpunkti Aruvälja — Soonurme ja Lüganuse — Oandu — Tudu linnas Maidla

Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Reaalajas saabumised, sõiduplaanid, kaardid & muu