Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Narva asukohta Astri Selver: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Astri Selver jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Astri Selver jõudmiseks on:

    • Tallinna Mnt. 34 on 221 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
    • Võidu on 416 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Astri Selver juures?

    Need Buss liinid peatuvad Astri Selver juures: 8, 805, 903, 904.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Astri Selver linnas Narva

Tahad teada, kuidas saada linnas Narva, Eesti sihtpunkti Astri Selver? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Astri Selver pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Astri Selver jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Astri Selver lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Tallinna Mnt. 34; Võidu.

Sihtpunkti Astri Selver jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 8, 805, 903, 904

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Astri Selver.

Muudame sihtpunkti Astri Selver sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Narva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Astri Selver, Narva
Lihtsam saada Astri Selver kasutades app!