Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Nissi asukohta Augu Talu: Buss?

Augu Talu kaart

Suunajuhised asukohta Augu Talu, Nissi, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Augu Talu lähedusest

Küsimused & vastused

Augu Talu kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Augu Talu linnas Nissi

Tahad teada, kuidas saada linnas Nissi, Eesti sihtpunkti Augu Talu? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Augu Talu pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Augu Talu jõudmiseks.

Sihtpunkti Augu Talu jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 119, 316, 734, 863

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Augu Talu.

Muudame sihtpunkti Augu Talu sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Nissi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Augu Talu, Nissi
Lihtsam saada Augu Talu kasutades app!