Kuidas saada linnas Tallinn asukohta August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni: Buss, Tramm, Köisraudtee | Moovit

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised populaarsetest asukohtadest sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni, Tallinn, kasutades ühistranspordi tüüpe Buss, Tramm, Köisraudtee

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane

Kuidas saada asukohta August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni: Buss | Moovit

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Asukohast Siili, Tallinn 39 min
Buss - 2828
Buss - 55
Asukohast Kakumäe, Tallinn 60 min
Buss - 21A21A
Buss - 108108
Buss - 114114
Asukohast Rimi Tabasalu, Harku 37 min
Buss - 108108
Buss - 155E155E
Buss - 6060
Asukohast Laagri, Tallinn 43 min
Buss - 1818
Buss - 55
Asukohast Pääsküla, Tallinn 38 min
Buss - ELR7ELR7
walking.svg
Buss - 55

Küsimused & vastused

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Siili, Tallinn sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Kakumäe, Tallinn sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Rimi Tabasalu, Harku sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Laagri, Tallinn sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni?

 • Buss - 18, Tramm - 3 abil asukohast Laagri, Tallinn sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni jõudmiseks kulub 46 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Pääsküla, Tallinn sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni?

 • Buss - ELR7, Tramm - 3 abil asukohast Pääsküla, Tallinn sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni jõudmiseks kulub 39 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Siili, Tallinn sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni?

 • Buss - 28, Buss - 5 abil asukohast Siili, Tallinn sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni jõudmiseks kulub 39 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Kakumäe, Tallinn sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Rimi Tabasalu, Harku sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Laagri, Tallinn sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni?

 • Buss - 18, Buss - 5 abil asukohast Laagri, Tallinn sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni jõudmiseks kulub 44 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Pääsküla, Tallinn sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni?

 • Buss - ELR7, Buss - 5 abil asukohast Pääsküla, Tallinn sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni jõudmiseks kulub 38 min

Millised on lähimad peatused sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni jõudmiseks?

 • Lähimad peatused sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni jõudmiseks on:
  • L. Koidula on 138 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel
  • Kadriorg on 210 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel
  • Uus-Sadama on 269 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel
  • J. Poska on 433 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel

Millised Tramm liinid peatuvad August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni juures?

Millised Buss liinid peatuvad August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni juures?

Saa oma praegusest asukohast suunajuhiseid
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 1500 linna ning seda 79+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Linnas Tallinn sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni reisimine pole kunagi nii lihtne olnud. Kasuta Moovitit, et saada oma praegusest asukohast, tuntud vaatamisväärsuse juurest või suurest ühistranspordi jaamast reisima hakates üksikasjalikke suunajuhiseid.

Vaata kaardilt marsruute, vaata busside ja rongide sõiduplaane, saabumisaegu ja teenuse teavitusi, et sa teaksid täpselt, kuidas jõuda sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni.

Kasuta sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni reisimiseks Mooviti live suunajuhiseid koos maha tulemise teavitustega, et teada täpselt kuhu ja kui kaugele jalutada, kui kaua oma liini oodata ja kui palju peatusi alles on. Moovit annab teada, kui sa maha tulema pead – pole vaja pidevalt kontrollida ega järgmine peatus sinu oma pole.

August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni, Tallinn

Lähimad peatused sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni linnas Tallinn

Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Live saabumised, sõiduplaanid ja kaardid