Kuidas saada linnas Tallinn asukohta August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni: Buss, Tramm või Köisraudtee | Moovit

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised populaarsetest asukohtadest sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni, Tallinn, kasutades ühistranspordi tüüpe Buss, Tramm või Köisraudtee

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Asukohast Siili, Tallinn 39 min
Buss - 2828
Buss - 55
Asukohast Kakumäe, Tallinn 60 min
Buss - 21A21A
Buss - 108108
Buss - 114114
Asukohast Rimi Tabasalu, Harku 37 min
Buss - 108108
Buss - 155E155E
Buss - 6060
Asukohast Laagri, Tallinn 43 min
Buss - 1818
Buss - 55
Asukohast Pääsküla, Tallinn 38 min
Buss - ELR7ELR7
Kõnni
Buss - 55

Küsimused & vastused

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Siili, Tallinn sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Kakumäe, Tallinn sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Rimi Tabasalu, Harku sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Laagri, Tallinn sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni?

 • Buss - 18, Tramm - 3 abil asukohast Laagri, Tallinn sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni jõudmiseks kulub 46 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Pääsküla, Tallinn sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni?

 • Buss - ELR7, Tramm - 3 abil asukohast Pääsküla, Tallinn sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni jõudmiseks kulub 39 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Siili, Tallinn sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni?

 • Buss - 28, Buss - 5 abil asukohast Siili, Tallinn sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni jõudmiseks kulub 39 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Kakumäe, Tallinn sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Rimi Tabasalu, Harku sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Laagri, Tallinn sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni?

 • Buss - 18, Buss - 5 abil asukohast Laagri, Tallinn sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni jõudmiseks kulub 44 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Pääsküla, Tallinn sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni?

 • Buss - ELR7, Buss - 5 abil asukohast Pääsküla, Tallinn sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni jõudmiseks kulub 38 min

Millised on lähimad peatused sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni jõudmiseks?

 • Lähimad peatused sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni jõudmiseks on:
  • L. Koidula on 138 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel
  • Kadriorg on 210 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel
  • Uus-Sadama on 269 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel
  • J. Poska on 433 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel

Millised Tramm liinid peatuvad August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni juures?

Millised Buss liinid peatuvad August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni juures?

Saa oma praegusest asukohast suunajuhiseid
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 2600 linna ning seda 85+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Otsid Buss, Tramm või Köisraudtee marsruute, mis peatuksid linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni läheduses?

Moovit juhatab sind sinu sihtpunktile lähimasse peatusesse. Vaata nimekirja sihtpunktile August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni kõige lähedamal olevatest peatustest: L. Koidula; Kadriorg; Uus-Sadama; J. Poska.

Buss, Tramm või Köisraudtee on võimalikud ühistranspordi võimalused, millega saab sõita sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni. Vali nimekirjas olevate liinide vahel, mis lähevad su sihtpunkti lähedalt mööda - Tramm: 3; Buss: 114, 5, 60.

Moovit näitab parimaid marsruute ja kohalikke sõiduplaane, et jõuaksid õigeks ajaks soovitud tänavale või ristmikule. Vaata Mooviti äpi abil tulevasi saabumisaegu ja jälgi live suunajuhiseid sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni. Enam ei pea bussiaja vaatamiseks laadima alla bussi äppi või rongiaja vaatamiseks rongi äppi. Moovit on ainus kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul jõuda soovitud kohta. Lae alla Moovit, et näha, miks Google Play Store ja Apple App Store valisid meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks.

August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni, Tallinn

Lähimad peatused sihtpunkti August Weizenbergi ja Friedrich Robert Faehlmanni linnas Tallinn

Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Reaalajas saabumised, sõiduplaanid, kaardid & muu