Kuidas saada linnas Paide asukohta Autopesu: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Autopesu jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Autopesu jõudmiseks on:

  • Pärnuvälja on 167 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Raudtee on 506 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Paide Bussijaam on 1054 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Autopesu juures?

Need Buss liinid peatuvad Autopesu juures: 410.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Autopesu linnas Paide

Tahad teada, kuidas saada linnas Paide, Eesti sihtpunkti Autopesu? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Autopesu pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Autopesu jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Autopesu lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pärnuvälja; Raudtee; Paide Bussijaam.

Sihtpunkti Autopesu jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 410

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Autopesu.

Muudame sihtpunkti Autopesu sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Paide, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Autopesu, Paide
Lihtsam saada Autopesu kasutades app!