Kuidas saada linnas Viljandi asukohta Autopesula: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Autopesula jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Autopesula jõudmiseks on:

  • Teatri on 258 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Ugala on 312 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Riia Mnt on 367 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Autopesula juures?

Need Buss liinid peatuvad Autopesula juures: 149, 49.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Autopesula linnas Viljandi

Tahad teada, kuidas saada linnas Viljandi, Eesti sihtpunkti Autopesula? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Autopesula pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Autopesula jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Autopesula lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Teatri; Ugala; Riia Mnt.

Sihtpunkti Autopesula jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 149, 49

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Autopesula.

Muudame sihtpunkti Autopesula sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Viljandi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Autopesula, Viljandi
Lihtsam saada Autopesula kasutades app!