Kuidas saada linnas Santo Domingo asukohta Avenida Central O ja Calle Central: Buss, Raudtee | Moovit

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised populaarsetest asukohtadest sihtpunkti Avenida Central O ja Calle Central, Santo Domingo, kasutades ühistranspordi tüüpe Buss, Raudtee

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane

Küsimused & vastused

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Universidad De Costa Rica, Montes De Oca sihtpunkti Avenida Central O ja Calle Central?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Universidad Autónoma De Centroamérica, Curridabat sihtpunkti Avenida Central O ja Calle Central?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Momentum Pinares, La Unión sihtpunkti Avenida Central O ja Calle Central?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Universidad De Costa Rica, Montes De Oca sihtpunkti Avenida Central O ja Calle Central?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Universidad Autónoma De Centroamérica, Curridabat sihtpunkti Avenida Central O ja Calle Central?

Kui kaua võtab aega, et jõua Raudtee abil asukohast Universidad De Costa Rica, Montes De Oca sihtpunkti Avenida Central O ja Calle Central?

  • Raudtee - TREN URBANO abil asukohast Universidad De Costa Rica, Montes De Oca sihtpunkti Avenida Central O ja Calle Central jõudmiseks kulub 72 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Raudtee abil asukohast Universidad Autónoma De Centroamérica, Curridabat sihtpunkti Avenida Central O ja Calle Central?

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Avenida Central O ja Calle Central jõudmiseks?

  • Lähimad peatused sihtpunkti Avenida Central O ja Calle Central jõudmiseks on:
    • Parque Central De Santo Domingo on 157 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel
    • Lote Y Porton Rojo on 234 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel
    • Clinica Especialidades Dentales on 234 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel
    • Iglesia Del Rosario on 255 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel

Millised Raudtee liinid peatuvad Avenida Central O ja Calle Central juures?

Millised Buss liinid peatuvad Avenida Central O ja Calle Central juures?

Saa oma praegusest asukohast suunajuhiseid
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 1500 linna ning seda 79+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Linnas Santo Domingo sihtpunkti Avenida Central O ja Calle Central reisimine pole kunagi nii lihtne olnud. Kasuta Moovitit, et saada oma praegusest asukohast, tuntud vaatamisväärsuse juurest või suurest ühistranspordi jaamast reisima hakates üksikasjalikke suunajuhiseid.

Vaata kaardilt marsruute, vaata busside ja rongide sõiduplaane, saabumisaegu ja teenuse teavitusi, et sa teaksid täpselt, kuidas jõuda sihtpunkti Avenida Central O ja Calle Central.

Kasuta sihtpunkti Avenida Central O ja Calle Central reisimiseks Mooviti live suunajuhiseid koos maha tulemise teavitustega, et teada täpselt kuhu ja kui kaugele jalutada, kui kaua oma liini oodata ja kui palju peatusi alles on. Moovit annab teada, kui sa maha tulema pead – pole vaja pidevalt kontrollida ega järgmine peatus sinu oma pole.

Avenida Central O ja Calle Central, Santo Domingo

Lähimad peatused sihtpunkti Avenida Central O ja Calle Central linnas Santo Domingo

Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Live saabumised, sõiduplaanid ja kaardid