Kuidas saada linnas Vilniaus asukohta CSC Baltic: Buss või Troll?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti CSC Baltic jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti CSC Baltic jõudmiseks on:

  • Pramogų Arena on 462 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad CSC Baltic juures?

Need Buss liinid peatuvad CSC Baltic juures: 1G, 36, 49, 69.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta CSC Baltic linnas Vilniaus

Tahad teada, kuidas saada linnas Vilniaus, Leedu sihtpunkti CSC Baltic? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti CSC Baltic pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti CSC Baltic jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile CSC Baltic lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pramogų Arena.

Sihtpunkti CSC Baltic jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Troll. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 1G, 36, 49, 69.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast CSC Baltic.

Muudame sihtpunkti CSC Baltic sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Vilniaus, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

CSC Baltic, Vilniaus

Lähimad peatused sihtpunkti CSC Baltic linnas Vilniaus

Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada CSC Baltic kasutades app!