Kuidas saada linnas Candelaria asukohta Calle Lirio ja Calle Orquidea: Buss | Moovit

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised populaarsetest asukohtadest sihtpunkti Calle Lirio ja Calle Orquidea, Candelaria, kasutades ühistranspordi tüüpe Buss

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane

Küsimused & vastused

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Fort Buchanan, Pueblo Viejo sihtpunkti Calle Lirio ja Calle Orquidea?

  • Buss - T2, Buss - E20 abil asukohast Fort Buchanan, Pueblo Viejo sihtpunkti Calle Lirio ja Calle Orquidea jõudmiseks kulub 159 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Escuela Luis Palés Matos, Juan Sánchez sihtpunkti Calle Lirio ja Calle Orquidea?

  • Buss - D91, Buss - E20 abil asukohast Escuela Luis Palés Matos, Juan Sánchez sihtpunkti Calle Lirio ja Calle Orquidea jõudmiseks kulub 147 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Universidad Metropolitana, Bayamón sihtpunkti Calle Lirio ja Calle Orquidea?

  • Buss - T2, Buss - E20 abil asukohast Universidad Metropolitana, Bayamón sihtpunkti Calle Lirio ja Calle Orquidea jõudmiseks kulub 118 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Casa Bacardi Entrance, Palmas sihtpunkti Calle Lirio ja Calle Orquidea?

  • Buss - D37 abil asukohast Casa Bacardi Entrance, Palmas sihtpunkti Calle Lirio ja Calle Orquidea jõudmiseks kulub 145 min

Millised Buss liinid peatuvad Calle Lirio ja Calle Orquidea juures?

Saa oma praegusest asukohast suunajuhiseid
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 2200 linna ning seda 80+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Otsitava ristmiku nimi ei tule meelde? Sisesta mõlemad aadressid ja Moovit otsib välja parima marsruudi ja sõiduplaani ajad, et sind sinna viia.

Kas sul on oma lemmik ühistranspordi tüüp? Sihtpunkti jõudmiseks saab kasutada järgmisi valikuid: Buss. Järgmised ühistranspordi valikud peatuvad sihtpunkti Calle Lirio ja Calle Orquidea läheduses - Buss: D37, E20.

Kas sa ei tea, kus oma teekonnal maha tulla või kust leida lähimaid teid? Lae alla Moovit App, et saada kõige värskemaid sõiduplaane, reaalajas samm-sammult suunajuhiseid, hinnangulisi saabumisaegu ja et vaadata kaardilt, milline on parim tänav ristmiku Calle Lirio ja Calle Orquidea ületamiseks.

Bussiaegade ja rongiaegade vaatamiseks puudub vajadus eraldi bussi äpi ja rongi äpi järele, sest Moovit sisaldab ühes äpis kogu ühistranspordi infot, mida on vaja linnas Candelaria liikumiseks. Seetõttu valisid Google Play Store ja Apple App Store meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks.

Calle Lirio ja Calle Orquidea, Candelaria

Lähimad peatused sihtpunkti Calle Lirio ja Calle Orquidea linnas Candelaria

Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Reaalajas saabumised, sõiduplaanid, kaardid & muu