Kuidas saada linnas Tres Cantos asukohta Calle Peña Isasa ja Calle Alameda Baja: Buss, Raudtee, Metroo | Moovit

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised populaarsetest asukohtadest sihtpunkti Calle Peña Isasa ja Calle Alameda Baja, Tres Cantos, kasutades ühistranspordi tüüpe Buss, Raudtee, Metroo

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane

How to get to Calle Peña Isasa ja Calle Alameda Baja by Raudtee

Click on the Raudtee route to see step by step directions with maps, line arrival times and updated time schedules.

Asukohast S.Sebastián De Los Reyes, San Sebastián De Los Reyes 86 min
walking.svg
Raudtee - C4
Raudtee - C4
Raudtee - C4
Raudtee - C4
walking.svg
Asukohast Cantoblanco Universidad, Madrid 57 min
Raudtee - C4
Raudtee - C4
walking.svg

Küsimused & vastused

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Hospital Universitario La Paz, Madrid sihtpunkti Calle Peña Isasa ja Calle Alameda Baja?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast El Corte Inglés Sanchinarro, Madrid sihtpunkti Calle Peña Isasa ja Calle Alameda Baja?

 • Buss - 155B, Buss - 716 abil asukohast El Corte Inglés Sanchinarro, Madrid sihtpunkti Calle Peña Isasa ja Calle Alameda Baja jõudmiseks kulub 88 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Centro Comercial Plaza Norte 2, San Sebastián De Los Reyes sihtpunkti Calle Peña Isasa ja Calle Alameda Baja?

 • Buss - 191, Buss - 716 abil asukohast Centro Comercial Plaza Norte 2, San Sebastián De Los Reyes sihtpunkti Calle Peña Isasa ja Calle Alameda Baja jõudmiseks kulub 94 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast S.Sebastián De Los Reyes, San Sebastián De Los Reyes sihtpunkti Calle Peña Isasa ja Calle Alameda Baja?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Hospital Universitario La Paz, Madrid sihtpunkti Calle Peña Isasa ja Calle Alameda Baja?

 • Buss - 124, Buss - 716 abil asukohast Hospital Universitario La Paz, Madrid sihtpunkti Calle Peña Isasa ja Calle Alameda Baja jõudmiseks kulub 73 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast El Corte Inglés Sanchinarro, Madrid sihtpunkti Calle Peña Isasa ja Calle Alameda Baja?

 • Buss - 155B, Buss - 716 abil asukohast El Corte Inglés Sanchinarro, Madrid sihtpunkti Calle Peña Isasa ja Calle Alameda Baja jõudmiseks kulub 88 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Alcampo La Vaguada, Madrid sihtpunkti Calle Peña Isasa ja Calle Alameda Baja?

 • Buss - 49, Buss - 716 abil asukohast Alcampo La Vaguada, Madrid sihtpunkti Calle Peña Isasa ja Calle Alameda Baja jõudmiseks kulub 79 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Centro Comercial Plaza Norte 2, San Sebastián De Los Reyes sihtpunkti Calle Peña Isasa ja Calle Alameda Baja?

 • Buss - 191, Buss - 716 abil asukohast Centro Comercial Plaza Norte 2, San Sebastián De Los Reyes sihtpunkti Calle Peña Isasa ja Calle Alameda Baja jõudmiseks kulub 94 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast S.Sebastián De Los Reyes, San Sebastián De Los Reyes sihtpunkti Calle Peña Isasa ja Calle Alameda Baja?

Kui kaua võtab aega, et jõua Raudtee abil asukohast S.Sebastián De Los Reyes, San Sebastián De Los Reyes sihtpunkti Calle Peña Isasa ja Calle Alameda Baja?

 • Raudtee - C4, Raudtee - C4 abil asukohast S.Sebastián De Los Reyes, San Sebastián De Los Reyes sihtpunkti Calle Peña Isasa ja Calle Alameda Baja jõudmiseks kulub 87 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Raudtee abil asukohast Cantoblanco Universidad, Madrid sihtpunkti Calle Peña Isasa ja Calle Alameda Baja?

 • Raudtee - C4 abil asukohast Cantoblanco Universidad, Madrid sihtpunkti Calle Peña Isasa ja Calle Alameda Baja jõudmiseks kulub 58 min

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Calle Peña Isasa ja Calle Alameda Baja jõudmiseks?

 • Lähimad peatused sihtpunkti Calle Peña Isasa ja Calle Alameda Baja jõudmiseks on:
  • Alameda Baja - Pº Andes on 70 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel
  • Alameda Baja - Navacerrada on 170 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel
  • Pº Andes - Cañadas on 316 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel
  • Pº Andes - Pº Carrizal on 718 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel
  • Pº Carrizal - Orduña on 725 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel

Millised Raudtee liinid peatuvad Calle Peña Isasa ja Calle Alameda Baja juures?

Millised Buss liinid peatuvad Calle Peña Isasa ja Calle Alameda Baja juures?

Saa oma praegusest asukohast suunajuhiseid
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 1500 linna ning seda 79+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Linnas Tres Cantos sihtpunkti Calle Peña Isasa ja Calle Alameda Baja reisimine pole kunagi nii lihtne olnud. Kasuta Moovitit, et saada oma praegusest asukohast, tuntud vaatamisväärsuse juurest või suurest ühistranspordi jaamast reisima hakates üksikasjalikke suunajuhiseid.

Vaata kaardilt marsruute, vaata busside ja rongide sõiduplaane, saabumisaegu ja teenuse teavitusi, et sa teaksid täpselt, kuidas jõuda sihtpunkti Calle Peña Isasa ja Calle Alameda Baja.

Kasuta sihtpunkti Calle Peña Isasa ja Calle Alameda Baja reisimiseks Mooviti live suunajuhiseid koos maha tulemise teavitustega, et teada täpselt kuhu ja kui kaugele jalutada, kui kaua oma liini oodata ja kui palju peatusi alles on. Moovit annab teada, kui sa maha tulema pead – pole vaja pidevalt kontrollida ega järgmine peatus sinu oma pole.

Calle Peña Isasa ja Calle Alameda Baja, Tres Cantos

Lähimad peatused sihtpunkti Calle Peña Isasa ja Calle Alameda Baja linnas Tres Cantos

Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Live saabumised, sõiduplaanid ja kaardid