Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Carmen: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Carmen jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Carmen jõudmiseks on:

  • Humala on 179 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Mustjõe on 542 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pirni on 568 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Carmen juures?

Need Buss liinid peatuvad Carmen juures: 111, 122, 177, 41, 42, 47.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Carmen linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Carmen? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Carmen pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Carmen jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Carmen lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Humala; Mustjõe; Pirni.

Sihtpunkti Carmen jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 111, 122, 177, 41, 42, 47

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Carmen.

Muudame sihtpunkti Carmen sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Carmen, Tallinn
Lihtsam saada Carmen kasutades app!