Kuidas saada linnas Flor De Maronas asukohta Chayos ja Ródano: Ómnibus | Moovit

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised populaarsetest asukohtadest sihtpunkti Chayos ja Ródano, Flor De Maronas, kasutades ühistranspordi tüüpe Ómnibus

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane

Küsimused & vastused

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Avenida Agraciada Y Avenida General San Martín, Aguada sihtpunkti Chayos ja Ródano?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Bbva Zonamérica, Villa Garcia Manga Rural sihtpunkti Chayos ja Ródano?

 • Ómnibus - 14AB abil asukohast Bbva Zonamérica, Villa Garcia Manga Rural sihtpunkti Chayos ja Ródano jõudmiseks kulub 37 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Terminal De Pasajeros Del Aeropuerto De Carrasco sihtpunkti Chayos ja Ródano?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Terminal Colon, Colon Centro Y Noroeste sihtpunkti Chayos ja Ródano?

Kui kaua võtab aega, et jõua Ómnibus abil asukohast Avenida Agraciada Y Avenida General San Martín, Aguada sihtpunkti Chayos ja Ródano?

Kui kaua võtab aega, et jõua Ómnibus abil asukohast Bbva Zonamérica, Villa Garcia Manga Rural sihtpunkti Chayos ja Ródano?

 • Ómnibus - 14AB abil asukohast Bbva Zonamérica, Villa Garcia Manga Rural sihtpunkti Chayos ja Ródano jõudmiseks kulub 37 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Ómnibus abil asukohast Terminal De Pasajeros Del Aeropuerto De Carrasco sihtpunkti Chayos ja Ródano?

Kui kaua võtab aega, et jõua Ómnibus abil asukohast Costa Urbana Shopping Center sihtpunkti Chayos ja Ródano?

Kui kaua võtab aega, et jõua Ómnibus abil asukohast Terminal Colon, Colon Centro Y Noroeste sihtpunkti Chayos ja Ródano?

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Chayos ja Ródano jõudmiseks?

 • Lähimad peatused sihtpunkti Chayos ja Ródano jõudmiseks on:
  • Chayos X Ricardo Palma on 120 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel
  • Veracierto X Pedro Saenz De Zumaran on 154 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel
  • Veracierto X Andres Latorre on 225 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel
  • Veracierto X Puntas De Soto on 284 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel

Millised Ómnibus liinid peatuvad Chayos ja Ródano juures?

Saa oma praegusest asukohast suunajuhiseid
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 1500 linna ning seda 79+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Linnas Flor De Maronas sihtpunkti Chayos ja Ródano reisimine pole kunagi nii lihtne olnud. Kasuta Moovitit, et saada oma praegusest asukohast, tuntud vaatamisväärsuse juurest või suurest ühistranspordi jaamast reisima hakates üksikasjalikke suunajuhiseid.

Vaata kaardilt marsruute, vaata busside ja rongide sõiduplaane, saabumisaegu ja teenuse teavitusi, et sa teaksid täpselt, kuidas jõuda sihtpunkti Chayos ja Ródano.

Kasuta sihtpunkti Chayos ja Ródano reisimiseks Mooviti live suunajuhiseid koos maha tulemise teavitustega, et teada täpselt kuhu ja kui kaugele jalutada, kui kaua oma liini oodata ja kui palju peatusi alles on. Moovit annab teada, kui sa maha tulema pead – pole vaja pidevalt kontrollida ega järgmine peatus sinu oma pole.

Chayos ja Ródano, Flor De Maronas

Lähimad peatused sihtpunkti Chayos ja Ródano linnas Flor De Maronas

Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Live saabumised, sõiduplaanid ja kaardid