Kuidas saada linnas São Francisco Xavier asukohta Congregação Cristã No Brasil Central Do Rio De Janeiro: Buss, Raudtee, Metroo | Moovit

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised populaarsetest asukohtadest sihtpunkti Congregação Cristã No Brasil Central Do Rio De Janeiro, São Francisco Xavier, kasutades ühistranspordi tüüpe Buss, Raudtee, Metroo

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane

Kuidas saada asukohta Congregação Cristã No Brasil Central Do Rio De Janeiro: Buss | Moovit

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Asukohast Mage 87 min
Buss - 465C
465C
Buss - 472C
472C
Buss - 474C
474C
Buss - 134B
134B
Asukohast Rio Sul, Botafogo 27 min
Buss - 457
457
Asukohast Central Do Brasil 22 min
Buss - 247
247
Asukohast Central Do Brasil, Centro 20 min
Buss - 249
249
Asukohast Shopping Nova América, Del Castilho 27 min
Buss - 625
625
Buss - 621
621

Kuidas saada asukohta Congregação Cristã No Brasil Central Do Rio De Janeiro: Metroo | Moovit

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Asukohast Mage 812 min
walking.svg
Metroo - METRÔ L2
Asukohast Rio Sul, Botafogo 52 min
walking.svg
Metroo - METRÔ L2
Asukohast Central Do Brasil 18 min
Metroo - METRÔ L2
Asukohast Central Do Brasil, Centro 18 min
Metroo - METRÔ L2
Asukohast Shopping Nova América, Del Castilho 17 min
Metroo - METRÔ L2

Kuidas saada asukohta Congregação Cristã No Brasil Central Do Rio De Janeiro: Raudtee | Moovit

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Asukohast Mage 129 min
Raudtee - RAMAL GUAPIMIRIM
Raudtee - RAMAL SARACURUNA
Raudtee - RAMAL SARACURUNA
Asukohast Rio Sul, Botafogo 114 min
walking.svg
Raudtee - RAMAL SANTA CRUZ
Asukohast Central Do Brasil 16 min
Raudtee - RAMAL DEODORO
Asukohast Central Do Brasil, Centro 19 min
Raudtee - RAMAL SANTA CRUZ
Asukohast Shopping Nova América, Del Castilho 24 min
Raudtee - RAMAL BELFORD ROXO

Küsimused & vastused

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Mage sihtpunkti Congregação Cristã No Brasil Central Do Rio De Janeiro?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Rio Sul, Botafogo sihtpunkti Congregação Cristã No Brasil Central Do Rio De Janeiro?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Central Do Brasil sihtpunkti Congregação Cristã No Brasil Central Do Rio De Janeiro?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Central Do Brasil, Centro sihtpunkti Congregação Cristã No Brasil Central Do Rio De Janeiro?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Shopping Nova América, Del Castilho sihtpunkti Congregação Cristã No Brasil Central Do Rio De Janeiro?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Mage sihtpunkti Congregação Cristã No Brasil Central Do Rio De Janeiro?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Rio Sul, Botafogo sihtpunkti Congregação Cristã No Brasil Central Do Rio De Janeiro?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Central Do Brasil sihtpunkti Congregação Cristã No Brasil Central Do Rio De Janeiro?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Central Do Brasil, Centro sihtpunkti Congregação Cristã No Brasil Central Do Rio De Janeiro?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Shopping Nova América, Del Castilho sihtpunkti Congregação Cristã No Brasil Central Do Rio De Janeiro?

Kui kaua võtab aega, et jõua Raudtee abil asukohast Rio Sul, Botafogo sihtpunkti Congregação Cristã No Brasil Central Do Rio De Janeiro?

Kui kaua võtab aega, et jõua Raudtee abil asukohast Central Do Brasil sihtpunkti Congregação Cristã No Brasil Central Do Rio De Janeiro?

Kui kaua võtab aega, et jõua Raudtee abil asukohast Central Do Brasil, Centro sihtpunkti Congregação Cristã No Brasil Central Do Rio De Janeiro?

Kui kaua võtab aega, et jõua Raudtee abil asukohast Shopping Nova América, Del Castilho sihtpunkti Congregação Cristã No Brasil Central Do Rio De Janeiro?

Kui kaua võtab aega, et jõua Metroo abil asukohast Mage sihtpunkti Congregação Cristã No Brasil Central Do Rio De Janeiro?

Kui kaua võtab aega, et jõua Metroo abil asukohast Rio Sul, Botafogo sihtpunkti Congregação Cristã No Brasil Central Do Rio De Janeiro?

Kui kaua võtab aega, et jõua Metroo abil asukohast Central Do Brasil sihtpunkti Congregação Cristã No Brasil Central Do Rio De Janeiro?

Kui kaua võtab aega, et jõua Metroo abil asukohast Central Do Brasil, Centro sihtpunkti Congregação Cristã No Brasil Central Do Rio De Janeiro?

Kui kaua võtab aega, et jõua Metroo abil asukohast Shopping Nova América, Del Castilho sihtpunkti Congregação Cristã No Brasil Central Do Rio De Janeiro?

Millised Metroo liinid peatuvad Congregação Cristã No Brasil Central Do Rio De Janeiro juures?

Saa oma praegusest asukohast suunajuhiseid
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 1500 linna ning seda 79+ riigis!
Google Play badge AppStore badge
Lisa see märk oma veebilehele. Vajuta HTMLi kopeerimiseks

Linnas São Francisco Xavier sihtpunkti Congregação Cristã No Brasil Central Do Rio De Janeiro reisimine pole kunagi nii lihtne olnud. Kasuta Moovitit, et saada oma praegusest asukohast, tuntud vaatamisväärsuse juurest või suurest ühistranspordi jaamast reisima hakates üksikasjalikke suunajuhiseid.

Vaata kaardilt marsruute, vaata busside ja rongide sõiduplaane, saabumisaegu ja teenuse teavitusi, et sa teaksid täpselt, kuidas jõuda sihtpunkti Congregação Cristã No Brasil Central Do Rio De Janeiro.

Kasuta sihtpunkti Congregação Cristã No Brasil Central Do Rio De Janeiro reisimiseks Mooviti live suunajuhiseid koos maha tulemise teavitustega, et teada täpselt kuhu ja kui kaugele jalutada, kui kaua oma liini oodata ja kui palju peatusi alles on. Moovit annab teada, kui sa maha tulema pead – pole vaja pidevalt kontrollida ega järgmine peatus sinu oma pole.

Congregação Cristã No Brasil Central Do Rio De Janeiro, São Francisco Xavier
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Live saabumised, sõiduplaanid ja kaardid