Kuidas saada linnas Tallinn asukohta E-Autoline: Buss või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti E-Autoline jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti E-Autoline jõudmiseks on:

  • Kivinuka on 96 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Mäepealse on 366 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad E-Autoline juures?

Need Buss liinid peatuvad E-Autoline juures: 24A.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta E-Autoline linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti E-Autoline? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti E-Autoline pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti E-Autoline jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile E-Autoline lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kivinuka; Mäepealse.

Sihtpunkti E-Autoline jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 24A

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast E-Autoline.

Muudame sihtpunkti E-Autoline sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

E-Autoline, Tallinn
Lihtsam saada E-Autoline kasutades app!