Kuidas saada linnas Bordentown asukohta East Burlington Street ja Myrtle Avenue: Buss, Raudtee, Tramm | Moovit

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised populaarsetest asukohtadest sihtpunkti East Burlington Street ja Myrtle Avenue, Bordentown, kasutades ühistranspordi tüüpe Buss, Raudtee, Tramm

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane

Küsimused & vastused

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Bucks County Community College sihtpunkti East Burlington Street ja Myrtle Avenue?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Princeton University sihtpunkti East Burlington Street ja Myrtle Avenue?

 • Buss - 606, Buss - 409 abil asukohast Princeton University sihtpunkti East Burlington Street ja Myrtle Avenue jõudmiseks kulub 132 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Bensalem Township High School, Bensalem sihtpunkti East Burlington Street ja Myrtle Avenue?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Oxford Valley Mall, Middletown sihtpunkti East Burlington Street ja Myrtle Avenue?

 • Buss - 127, Buss - 409 abil asukohast Oxford Valley Mall, Middletown sihtpunkti East Burlington Street ja Myrtle Avenue jõudmiseks kulub 121 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Holy Family University, Philadelphia sihtpunkti East Burlington Street ja Myrtle Avenue?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Bucks County Community College sihtpunkti East Burlington Street ja Myrtle Avenue?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Princeton University sihtpunkti East Burlington Street ja Myrtle Avenue?

 • Buss - 606, Buss - 409 abil asukohast Princeton University sihtpunkti East Burlington Street ja Myrtle Avenue jõudmiseks kulub 132 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Bensalem Township High School, Bensalem sihtpunkti East Burlington Street ja Myrtle Avenue?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Oxford Valley Mall, Middletown sihtpunkti East Burlington Street ja Myrtle Avenue?

 • Buss - 127, Buss - 409 abil asukohast Oxford Valley Mall, Middletown sihtpunkti East Burlington Street ja Myrtle Avenue jõudmiseks kulub 121 min

Millised on lähimad peatused sihtpunkti East Burlington Street ja Myrtle Avenue jõudmiseks?

 • Lähimad peatused sihtpunkti East Burlington Street ja Myrtle Avenue jõudmiseks on:
  • Burlington St At Farnsworth Ave# on 469 jardi, 6 min jalutuskäigu kaugusel
  • Farnsworth Ave At Burlington St# on 475 jardi, 6 min jalutuskäigu kaugusel
  • Burlington St At Willow St# on 641 jardi, 8 min jalutuskäigu kaugusel
  • Park St At 3rd St# on 963 jardi, 12 min jalutuskäigu kaugusel

Millised Tramm liinid peatuvad East Burlington Street ja Myrtle Avenue juures?

Millised Buss liinid peatuvad East Burlington Street ja Myrtle Avenue juures?

Saa oma praegusest asukohast suunajuhiseid
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 1500 linna ning seda 79+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Linnas Bordentown sihtpunkti East Burlington Street ja Myrtle Avenue reisimine pole kunagi nii lihtne olnud. Kasuta Moovitit, et saada oma praegusest asukohast, tuntud vaatamisväärsuse juurest või suurest ühistranspordi jaamast reisima hakates üksikasjalikke suunajuhiseid.

Vaata kaardilt marsruute, vaata busside ja rongide sõiduplaane, saabumisaegu ja teenuse teavitusi, et sa teaksid täpselt, kuidas jõuda sihtpunkti East Burlington Street ja Myrtle Avenue.

Kasuta sihtpunkti East Burlington Street ja Myrtle Avenue reisimiseks Mooviti live suunajuhiseid koos maha tulemise teavitustega, et teada täpselt kuhu ja kui kaugele jalutada, kui kaua oma liini oodata ja kui palju peatusi alles on. Moovit annab teada, kui sa maha tulema pead – pole vaja pidevalt kontrollida ega järgmine peatus sinu oma pole.

East Burlington Street ja Myrtle Avenue, Bordentown

Lähimad peatused sihtpunkti East Burlington Street ja Myrtle Avenue linnas Bordentown

Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Live saabumised, sõiduplaanid ja kaardid