East Midlands, Suurbritannia

Algus
Lõpp
Otsi

Liigu linnas East Midlands ühistranspordiga!

Linnas East Midlands reisimine pole kunagi nii lihtne olnud. Vaata mistahes vaatamisväärsuse, tänava või suure ühistranspordi peatuse poole sõites samm-sammult suunajuhiseid. Vaata busside ja rongide sõiduplaane, saabumisaegu, teenuse teavitusi ja üksikasjalikke marsruute kaardil, et sa teaksid täpselt, kuidas linnas East Midlands ükskõik kuhu minna.

Kasuta linnas East Midlands ükskõik millisesse sihtpunkti jõudmiseks Mooviti live suunajuhiseid koos maha tulemise teavitustega, et sa teaksid täpselt kuhu ja kui kui kaugele kõndida, kui kaua oma liini oodata ja kui palju peatusi veel alles on. Moovit annab sulle teada, kui sa maha tulema pead – enam ei pea pidevalt kontrollima ega su peatus järgmine pole.

Kas sind huvitab, kuidas erineb linnas East Midlands ühistranspordiga liikumine teistest linnadest? Mooviti ühistranspordi register näitab ühistranspordi kasutamist puudutavaid fakte ja statistikat üle 150 linna kohta. Saa teada, milline on sõitjate keskmine ühistranspordiga liikumise ning ooteaeg, kui kaugele inimesed ühistranspordiga tööle jõudmiseks sõidavad ning kui palju linna East Midlands inimesed iga päev keskmiselt jalutavad. Vaata, millised Raudtee, Buss ja peatused on linnas East Midlands kõige populaarsemad ja palju muud!

East Midlands omab 2 transpordi tüüpi, sealhulgas: Raudtee, Buss, mida juhivad mitmed firmad, sealhulgas National Rail, Nottingham City Trs., Arriva Midlands, First, Yourbus, Stagecoach, Trent Barton, High Peak, TM Travel, Other Operators

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 1500 linna ning seda 79+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Raudtee liinid asukohas East Midlands teenusepakkuja National Rail poolt

Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Live saabumised, sõiduplaanid ja kaardid