Kuidas saada linnas Haaslava asukohta Eesti Lennundusmuuseum: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi
Eesti Lennundusmuuseum, Haaslava, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Eesti Lennundusmuuseum, Haaslava, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Eesti Lennundusmuuseum lähedusest - Buss: 220, 222.

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Eesti Lennundusmuuseum jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Eesti Lennundusmuuseum jõudmiseks on:

  • Lange on 451 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Alajaam on 1102 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Eesti Lennundusmuuseum juures?

Need Buss liinid peatuvad Eesti Lennundusmuuseum juures: 220, 222.

Eesti Lennundusmuuseum, Haaslava, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Eesti Lennundusmuuseum linnas Haaslava

Tahad teada, kuidas saada linnas Haaslava, Eesti sihtpunkti Eesti Lennundusmuuseum? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Eesti Lennundusmuuseum pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Eesti Lennundusmuuseum jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Eesti Lennundusmuuseum lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Lange; Alajaam.

Sihtpunkti Eesti Lennundusmuuseum jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 220, 222.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Eesti Lennundusmuuseum.

Muudame sihtpunkti Eesti Lennundusmuuseum sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Haaslava, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Eesti Lennundusmuuseum, Haaslava
Eesti Lennundusmuuseum, Haaslava Eesti Lennundusmuuseum (varem ka Tartu Lennundusmuuseum) on eraalgatusel loodud lennundusmuuseum Tartumaal Kastre vallas Lange külas, umbes 16 km Tartust lõuna pool. Muuseumi asutaja ja juht on Mati Meos.Lennundusmuuseum avati ametlikult 14. juunil 2002, kuigi tegutseti juba 1999. aasta detsembrist.Muuseumi haldab samanimeline sihtasutus. Muuseumi väljaarendamisel on abi saadud EAS-ist ja Euroopa Liidu tugirahastusest. Abi on osutanud Kultuuriministeerium ja Kaitseministeerium, avalik sektor ja kohalikud ettevõtted.Muuseumil on oma lennuplats (450 m). Tugilennuväli on 4 km kaugusel asuv Tartu Ülenurme lennujaam ja lennuväli. Suvisel perioodil (23. aprillist kuni novembrini) on muuseum avatud iga päev. Talvisel perioodil on muuseum külastajatele suletud.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Eesti Lennundusmuuseum jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Sihtpunkti Eesti Lennundusmuuseum, Haaslava läheduses olevad vaatamisväärsused
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Eesti Lennundusmuuseum kasutades app!