Kuidas saada linnas Elva asukohta Elva Staadion: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Elva Staadion jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Elva Staadion jõudmiseks on:

  • Turuplatsi on 579 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Ujula on 650 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Nooruse on 1034 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Elva Staadion juures?

Need Buss liinid peatuvad Elva Staadion juures: 432, 446.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Elva Staadion linnas Elva

Tahad teada, kuidas saada linnas Elva, Eesti sihtpunkti Elva Staadion? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Elva Staadion pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Elva Staadion jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Elva Staadion lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Turuplatsi; Ujula; Nooruse.

Sihtpunkti Elva Staadion jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 432, 446

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Elva Staadion.

Muudame sihtpunkti Elva Staadion sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Elva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Elva Staadion, Elva
Lihtsam saada Elva Staadion kasutades app!