Kuidas saada linnas Novi Grad Sarajevo asukohta Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević: Buss, Tramm, praam, Metroo | Moovit

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised populaarsetest asukohtadest sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević, Novi Grad Sarajevo, kasutades ühistranspordi tüüpe Buss, Tramm, praam, Metroo

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane

Küsimused & vastused

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Doni Hadžići, Hadžići sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Taxi Dom, Novo Sarajevo sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Vrelo Bosne, Ilidža sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Pošta Baščaršija, Stari Grad Sarajevo sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević?

 • Tramm - 3, Buss - 24 abil asukohast Pošta Baščaršija, Stari Grad Sarajevo sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević jõudmiseks kulub 59 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Zavod Za Udžbenike, East New Sarajevo sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Doni Hadžići, Hadžići sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Taxi Dom, Novo Sarajevo sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević?

 • Buss - 23, Buss - 24 abil asukohast Taxi Dom, Novo Sarajevo sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević jõudmiseks kulub 54 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Vrelo Bosne, Ilidža sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Pošta Baščaršija, Stari Grad Sarajevo sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević?

 • Buss - 27E, Buss - 24 abil asukohast Pošta Baščaršija, Stari Grad Sarajevo sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević jõudmiseks kulub 60 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Zavod Za Udžbenike, East New Sarajevo sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević?

 • Buss - 39, Buss - 24 abil asukohast Zavod Za Udžbenike, East New Sarajevo sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević jõudmiseks kulub 61 min

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević jõudmiseks?

 • Lähimad peatused sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević jõudmiseks on:
  • Zabrđe II on 335 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel
  • Zabrđe III on 367 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel
  • Raskršće on 824 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel
  • Smiljevići I on 1000 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel

Millised Buss liinid peatuvad Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević juures?

Millised praam liinid peatuvad Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević juures?

Saa oma praegusest asukohast suunajuhiseid
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 1500 linna ning seda 79+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Linnas Novi Grad Sarajevo sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević reisimine pole kunagi nii lihtne olnud. Kasuta Moovitit, et saada oma praegusest asukohast, tuntud vaatamisväärsuse juurest või suurest ühistranspordi jaamast reisima hakates üksikasjalikke suunajuhiseid.

Vaata kaardilt marsruute, vaata busside ja rongide sõiduplaane, saabumisaegu ja teenuse teavitusi, et sa teaksid täpselt, kuidas jõuda sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević.

Kasuta sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević reisimiseks Mooviti live suunajuhiseid koos maha tulemise teavitustega, et teada täpselt kuhu ja kui kaugele jalutada, kui kaua oma liini oodata ja kui palju peatusi alles on. Moovit annab teada, kui sa maha tulema pead – pole vaja pidevalt kontrollida ega järgmine peatus sinu oma pole.

Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević, Novi Grad Sarajevo

Lähimad peatused sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević linnas Novi Grad Sarajevo

Buss peatused, mis on kõige lähemal sihtpunktile Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević, Novi Grad Sarajevo praam peatused, mis on kõige lähemal sihtpunktile Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević, Novi Grad Sarajevo
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Live saabumised, sõiduplaanid ja kaardid