Kuidas saada linnas Novi Grad Sarajevo asukohta Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević: Buss, Tramm, praam või Metroo | Moovit

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised populaarsetest asukohtadest sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević, Novi Grad Sarajevo, kasutades ühistranspordi tüüpe Buss, Tramm, praam või Metroo

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane

Küsimused & vastused

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Doni Hadžići, Hadžići sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Taxi Dom, Novo Sarajevo sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Vrelo Bosne, Ilidža sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Pošta Baščaršija, Stari Grad Sarajevo sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević?

 • Tramm - 3, Buss - 24 abil asukohast Pošta Baščaršija, Stari Grad Sarajevo sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević jõudmiseks kulub 59 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Zavod Za Udžbenike, East New Sarajevo sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Doni Hadžići, Hadžići sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Taxi Dom, Novo Sarajevo sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević?

 • Buss - 23, Buss - 24 abil asukohast Taxi Dom, Novo Sarajevo sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević jõudmiseks kulub 54 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Vrelo Bosne, Ilidža sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Pošta Baščaršija, Stari Grad Sarajevo sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević?

 • Buss - 27E, Buss - 24 abil asukohast Pošta Baščaršija, Stari Grad Sarajevo sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević jõudmiseks kulub 60 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Zavod Za Udžbenike, East New Sarajevo sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević?

 • Buss - 39, Buss - 24 abil asukohast Zavod Za Udžbenike, East New Sarajevo sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević jõudmiseks kulub 61 min

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević jõudmiseks?

 • Lähimad peatused sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević jõudmiseks on:
  • Zabrđe II on 335 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel
  • Zabrđe III on 367 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel
  • Raskršće on 824 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel
  • Smiljevići I on 1000 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel

Millised Buss liinid peatuvad Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević juures?

Millised praam liinid peatuvad Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević juures?

Saa oma praegusest asukohast suunajuhiseid
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 2200 linna ning seda 80+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Tahad saada teada, kuidas jõuda linnas Novi Grad Sarajevo, Bosnia ja Hertsegoviina sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević? Moovit näitab sulle kõige kiiremat marsruuti, et jõuaksid sinna kõige kiiremini kohale. Vaata Mooviti äppi või Mooviti veebilehte, et näha kõige värskemaid sõiduplaane või et planeerida oma teekonda kaardil või vaadata soovitud sihtpunktile lähimaid peatuseid. Kui sa tahad külastada kindlat ristmikku, siis sisesta tänava või tee aadress ning Moovit aitab sul su teekonda planeerida.

Buss, Tramm, praam või Metroo võivad viia sind sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević. Järgmised liinid ja marsruudid peatuvad läheduses - Buss: 23, 24; praam: 61.

Otsid sihtpunktile Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević lähimaid peatusi? Sinu asukohale lähimateks peatusteks on: Zabrđe II; Zabrđe III; Raskršće; Smiljevići I.

Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi, sest Moovit on kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat saadavalolevat bussiaega või rongiaega. Lae alla Moovit App, et saada live suunajuhiseid sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević.

Me muudame sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević sõitmise lihtsaks, mistõttu peavad üle 170 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnas Novi Grad Sarajevo, Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks.

Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević, Novi Grad Sarajevo

Lähimad peatused sihtpunkti Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević linnas Novi Grad Sarajevo

Buss peatused, mis on kõige lähemal sihtpunktile Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević, Novi Grad Sarajevo praam peatused, mis on kõige lähemal sihtpunktile Enesa Bičića ja Porodice Dizdarević, Novi Grad Sarajevo
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Reaalajas saabumised, sõiduplaanid, kaardid & muu