Kuidas saada linnas Võru asukohta Erastsaare Talu: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Erastsaare Talu jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Erastsaare Talu jõudmiseks on:

  • Lohu on 1175 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Erastsaare Talu juures?

Need Buss liinid peatuvad Erastsaare Talu juures: 292, 32.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Erastsaare Talu linnas Võru

Tahad teada, kuidas saada linnas Võru, Eesti sihtpunkti Erastsaare Talu? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Erastsaare Talu pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Erastsaare Talu jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Erastsaare Talu lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Lohu.

Sihtpunkti Erastsaare Talu jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 292, 32

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Erastsaare Talu.

Muudame sihtpunkti Erastsaare Talu sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Võru, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Erastsaare Talu, Võru
Lihtsam saada Erastsaare Talu kasutades app!